Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ideális férfi parfüm?

Ideális férfi parfüm?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, 21 éves. Nem az-az állandóan bulizós, inkább a megfontolt, céltudatos fajta.

Parfümöt szeretnék vásárolni. Ami fontos, hogy ha reggel magamra fújom akkor még a nap végén is legyen érezhető. Szóval sokáig tartson, és érezhető legyen annak aki mellettem ül,(de ne legyen tolakodó).

Min. fél évet azért bírjon ki, heti 3-4 napos használat mellett(reggelente 2-3 fújás, max)

A keret max 10.000 Ft.

Remélem megoldható.



2016. aug. 31. 19:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Férfi parfüm(a lényeg persze lemaradt :D )
2016. aug. 31. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Versace Blue Jeans

Rochas Man

2016. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gyula1971 ***** válasza:
Davidoff Cool Water 1988-as első kiadása.
2016. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Luxure Dior Homme replika, ugyanolyan mint az eredeti és tartósabb és 2 ezer forint.


Én lány vagyok, régebben nagy parfümgyűjtő voltam, és felhalmoztam egy csomó illatot, persze ezek olyan tartóssággal bírnak, hogy még mindig nem fogytak el, ellenben a pénzemmel. Azóta visszafogtam magam és az új illatokból amik megtetszenek inkább utánzatot veszek, felesleges az eredeti, így, hogy a régiek is lassan fogynak.


A luxure-os dioros illatról biztosan állítom neked hogy teljesen Dior Homme illata van. Kíváncsiságként rendeltem a barátomnak, akinek a Home a signature illata és még ő is meglepődött meg örült, hogy végre nem kell évente 30 ezret parfümre áldoznia :)

2016. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!