Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak rajtam kívül is ilyen...

Vannak rajtam kívül is ilyen kövér lányok?

Figyelt kérdés

17 éves 174 centi magas és 124 kiló vagyok. Kérlek kerüljétek ezeket a "dagadt vagy foggyá le" hozzászólásokat mert betegség miatt vagyok ilyen. És az igazat megvallva nekem semmi bajom sincs magammal csinosnak érzem magam és ÁPOLT vagyok. (ha valaki kövér attól ad6 magára:P)

És a kérdésem az hogy jár e rajtam kívül más lány is hasonló cipőben? Nem nagyon látok hozzám hasonló lányokat csak ilyen sokkal véknyabbakat.

Ja és a kövérelleneseknek mondom hogy igen meglepődnétek hogy hány srácnak bejön.



2016. szept. 2. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem lány vagyok, csak az utolsó mondatot jöttem igazolni :D

(17/F)

2016. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha tudnád mennyi ilyen alkatú ember vagy. Én láttam már 130 és közel 200 kilós embert is.


Egyébként a saját egészséged érdekében kéne lefogynod. Ezzel a súllyal a saját életedet veszélyezteted. Gondolj abba bele, hogy egy CT vagy MR gép teherbírása max 120 kiló. Ha egy dekával nehezebb vagy nem fognak veled foglalkozni

2016. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván igen, sokan küzdenek ilyen problémával, mint te.


Sajnos viszont tényleg az a baj, hogy ez nem esztétikai kérdés. Tudom, vannak betegségek, amik nagyon-nagyon megnehezítik a súly kontrollálását, de ezzel együtt mindenképp fontos lenne szerintem is, hogy sikerüljön megszabadulni egy részétől. Lehetsz bármilyen ápolt, csinos, lehetsz kedves, nagylelkű, csodálatos ember... de sajnos rövidebb ideig fogsz élni, ha nem veszed a kezedbe az irányítást. És kár lenne, biztos vagyok benne.


Jó dietetikus orvos tudna segíteni.

2016. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen csak megpróbálom a súlyomat 120 alá nyomni ha lehet de egyszerűen nem tudok mit csinálni én ilyen vagyok és szeretem magam. És tudom hogy rizikó meg minden és próbálom minél alacsonyabban tartani a súlyom ha lehet.
2016. szept. 2. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor orvosi segítséget kéne kérni. Gondolom hormon probléma miatt ekkora a súlyod(gyanítom pco vagy pajzsmirigy alul működés, mert most ez megy a fiatal lányok-nők körében), de azt meg endokrinológusnál kezelteted és kapsz rá gyógyszert, amitől nem fogsz még a levegő vételtől is hízni. Másrészt lehet normál(isabb) tartományban is tartani a súlyod, attól mert betegségre hivatkozol.


Van egy kollégám, akinek szintén van minden baja, de csak picit nagyobb darab mint egyébként kéne lennie(kb 150 cm és 60 kg-ra tippelem), nem 124! Odafigyel a kajára eljár tornázni stb.

2016. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg sokaknak bejönnek a hasonló lányok.
2016. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

"Ja és a kövérelleneseknek mondom hogy igen meglepődnétek hogy hány srácnak bejön."


Fat acceptance movement. :'D

2016. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
FAKE KÉRDÉS NE VÁLASZOLJATOK NEKI! PASI!
2016. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
azta. Erre a következtetésre hogy jutottál? :D
2016. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
43%
én is ilyesmi csaj vagyok csak alacsonyabb :))
2016. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!