Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, nektek tetszenek...

Fiúk, lányok, nektek tetszenek az egyszínű, pasztell körmök?

Figyelt kérdés

Pl. ezek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Lányok, ti szoktatok ilyenre festeni? Fiúk, nektek bejön egy lányon?


2016. szept. 6. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok és nekem nem tetszik, esetleg nyáron, vagy egy tinin talán oké lehet. De én eleve a szép, élénk színeket kedvelem, szinte csak díszítésre használok pasztell színeket. A linkjeid közül a sárga azért bejött nekem is.
2016. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Bejönnek, de szerintem a pasik jobban szeretik a nude szineket és a természetes körmöket, nem a hosszú műkörmöket... de lehet ha tévedek, javitsatok ki:)
2016. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Kedves második. A köröm színéről és nem hosszáról volt szó. Egyébként meg fölösleges bármiről is általánosságban beszélni. "A pasiknak nem tetszik...". Van amelyiknek igen.


Nekem tetszenek ezek a színek és a férjemnek is, bár inkább csak tavasszal mennek nálam ezek a színek.

2016. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a pasik nagy része leszarja milyen körmöd van,észre sem veszik. csak akkor,ha valamiért nagyon feltűnő. pl az ápolatlan,elhanyagolt esetleg piszkos körmöket biztos észreveszik,az nem túl szép látvány.

de ha rendesen vissza van reszelve a körmöd és ápolt kezed van,akkor senkit nem érdekel,hogy nincs kifestve.

ha mégis kifested,akkor ott is az a lényeg,hogy ápolt,rendezett legyen. a lepattogzott,felvált körmök szintén feltűnőek és csúnyák.

de ha szépen ki van lakkozva,mint a képeken,azzal nincs semmi baj.:) nekem pl tetszenek ezek a színek. én nagyon szeretem a nude lakkokat is. de nekem pl a párom pont nem a nude színeket szereti rajtam,hanem az élénkebb vöröst,feketét stb.. nyilván nem ő dönt,csak tudom,hogy jobb szereti azokat:)

de a pasik nagy részének ahogy láttam tényleg mindegy,hogy milyen körmöd van,ha ápolt a kezed.

2016. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!