Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2hete szurattam szépségpötty...

2hete szurattam szépségpötty pc-t. Már begyógyult. Nem tudom hogy otthonra max 1-2 orára, kivehetem e? Hallottam zsepivel megfogom es ki tudom szedni de vissza is tudom majd rakni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 13:34
 1/4 anonim válasza:

Én nem ajánlom, hogy kivedd, mert lehet hogy vissza tudod tenni, de mi van ha mégsem sikerül. :/

Meg vannak olyan emberek, akiknek nagyon hamar elkezd begyógyulni a helye. Pl. nekem elég volt 10-15 perc ahhoz, hogy a visszarakása fájdalmas legyen, pedig már rég be volt gyógyulva.

2016. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne vedd ki. A teljes gyógyulás ajakékszer esetén 2-4 hónap. Utána már ki lehet, de az elején szokatlan visszarakni, azért is nehéz. De két hetes ékszer még nincs begyógyulva.
2016. szept. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd ki 1-2 órára. Nálunk a suliban volt egy lány, akivel kivetették a piercingjét tesire (45p) és utána már nem tudta visszarakni.
2016. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne szedd ki semmi féle képpen!!!! Én is kivettem az enyémet és nekem 20 percen belül össze is nőtt!!!!
2016. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!