Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Faggyúval telített mitteszerek...

Faggyúval telített mitteszerekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Használtam már Garniernek, Clan and Clear-nek, Niveának, és még ezerféle terméknek minden féle arclemosóját, arcradírját ilyen problémára, de szó szerint kb sz*rt sem csináltak. Alapvetően szép bőröm van szerencsére, de nagyon tágak a pólusaim, zsírosodásra igencsak hajlamos a bőröm, és és estéről reggelre a mitesszerek nagyon megtelnek faggyúval, és nehezen eltávolíthatóak. Ezek a szerek épp csak lemosták, a faggyút leginkább erős törölköző dörzsöléssel/cukros bőrradírozással tudtam csak eltávolítani...Van valami, ami tényleg használ???Mert ez rohadt idegesítő, hogy az ember próbál szép és ápolt lenni, aztán nap mint nap ezzel szembesül. Azt már nagyjából elfogadtam, hogy a tág pólusokon semmi a világon nem képes változtatni, de erre csak van valami megoldás...
2016. szept. 23. 07:28
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, *póRusok:D
2016. szept. 23. 07:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a következőt használom bőrradírként: szódabikarbónát keverek össze almaecettel, ezt a pasztát kenem fel az arcomra, és utána elkezdem dörzsölni. Nekem a kisseb kinyomhatatlan rücsköket elég szépen lehozza, utána finomabb tapintású a bőröm. Bár a neten azt írják, hogy elég vízzel keverni, nekem nem okozott semmi bajt. Jó lehet sztem miteszerekre is.
2016. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en a Himalaya Herbals barackos radirjara esküszök. illetve ha több idöm van, egy szentabletta, mez es mandulaolaj pakolas.
2016. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, ki fogom próbálni ezeket:) jöhetnek még ötletek, ha van:D
2016. szept. 23. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!