Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a vékony szemöldök...

Szerintetek a vékony szemöldök a szebb vagy a KICSIT vastagabb?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem mindkettő tetszik,a viselőjére bízom. F.
2016. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Arctól függ. De a nagyon vékony a legtöbbeknek nem szép.
2016. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
34%
A nagyon vékony sokszor elég ízléstelen, és nagyon öregíti a viselőjét. Nekem a vastag tetszik.
2016. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az a szep ha valakinek termeszetes. Csak azt a par szalat szedi ki ami a termeszetes vonalom kivul esik. Undorodom a vekony szemoldokoktol. Nagyon csunya mikor a lanyoknak az orruktol mar 2 centire kezdodik ugy ki van szedve. Bar nekem kozepesen vastag es termeszetes szoval magambol indulok ki :D (lany) sose szednek ki annal a 10nszalnal tobbet mint ami szukseges hogy apolt legyen
2016. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

én úgy gondolom,hogy az emberekhez a saját szemöldökük illik a legjobban.

jó, nyilván meg lehet igazítattni és a kilógó szálakat kiszedni, de úgy alapjában én nem alakítattnám át teljesen a szemöldök formát.

van olyan ismerősöm,akinek régen szép dús szemöldöke volt, de most meg kb cérnavékony. nem áll jól neki. míg van olyan ismerősöm akinek természetesen elég vékony és kb 3x olyan vastagot rajzol fel reggelente.

ezek elég természetellenesek.

amúgy átlagban nekem jobban tetszenek a vastagabb szemöldökök.

2016. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a vastag szemöldök az szebb. Viszont van egy barátom akinek elég vékony de gyönyörű és nagyon jól áll neki. A vastaggal rosszul nézne ki.
2016. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más áll jól, engem a vastagabb öregít (kb ilyen vagy talán egy árnyalattal vékonyabb az enyém [link] )
2016. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Bár régi téma,de egyettérzek azokkal akik ugy gondolják a nagyon vékonyra dekorált"szemöldök tulzás!
2018. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne kovezzetek meg, de nekem bejon, ha valakinek (nyilvan lanynak) olyan vekony a szemoldoke, mint a '20-as evekben volt divat.
2023. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!