Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy csúnya a...

Mit jelent az, hogy csúnya a mell?

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán 4.-jére találkozom ilyen jellegű problémával, de nem bírom elképzelni, hogy egy mell hogy lehet csúnya?!!! Milyen egy csúnya mell?
2008. okt. 4. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
hát öhm..sztem mkinek mást jelent...én sem szeretem a mellemet,mert hegyes,és nem kerek...elég kicsi is...de azt nem mondanám h csúnya...
2008. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2008. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
te jézusom...én voltam az 1.válaszoló,én nem szeretem a mellemet,de most elkezdtem szeretni:P ezek rettentő rondák!
2008. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pfijj...Szerintem ez betegség nem??? Ilyen sztem Magyarországon nincs is!


Vagy csak túl naiv vagyok??

2008. okt. 4. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Kulfoldon nem szegyellik az emberek a testuket.Ausztriaban voltam egy strandon ahol annyi szoros not lattam hogy az nem igaz!Nalunk az otvenes evekben lehetett meg latni ilyesmit.Naluk ez meg mindig termeszetes nehol.Vegul is ha a termeszet elbant valakivel ilyen teren,akkor nem napozhat felso nelkul?Tenyleg csunya de ez van.En egyeduli dolog amit elitelek, hogy sok fiatal anyuka felaldozza a gyerek egeszseget a melleiert,tehat nem szoptat.
2008. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

ilyenkor érzem igazán hogy a mellem szép:D

de miért nem vesz fel felsőt akié ilyen:S:S:S:S:S:S

2008. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
na,amit a 2. válaszoló küldött,azok tényleg csúnyák.Most már tudod milyen egy csúnya mell?:D
2008. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Gyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!ez undor :( De ha v.kinek ilyenre nő legalább ne mutogatná!!!jaj
2008. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Most már én is megszerettem az enyémet.....köszi a második válaszadónak!! :-P
2008. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan a mellbimbóm,mint a 2-3. képen,ck nem annyira duzzadt,de a nagyobbak a melleim és szebb a formájuk..
2011. aug. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!