Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15/l visszataszító vagy...

15/l visszataszító vagy csúnya ha van egy kis tokám? Nem feltünő csak ha lehajtom a fejem így kicsit pufi az arcom

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Így nehéz megmondani. Küldj képet privátban.
2016. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban van tokád, máshol is van felesleg?
2016. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Ciki. Utálják a kövéreket. 40 kg felett kövér vagy. Itt ez a vélemény.
2016. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3: ez legfeljebb a te véleményed. Szedd össze magad és értsd meg, hogy kevesebb kilóval ugyan olyan magassággal lehetsz kövérebb, mint az, aki izmos, mert azonos tömegű izom 1/3ad akkora, mint a zsír: [link]


Jó lenne a BMI skáláról leszállni, mert aki kitalálta az is megmondta, hogy használhatatlan, csak közelítésre jó.


Ad2: 15évesen tokája van valakinek, tehát csüngő zsír centikre lóg le a nyakánál, az nem egészséges. És ami nem egészséges, az taszító. Nagyjából így lehet leírni. A kérdésből meg nem derül ki, hogy ha összefogja 2 ujja között a bőrét, az mekkora átmérőjű, ha jó 6cm-es zsír réteg van a bőre alatt, lehetsz bármekkora liberós, az undorító. [link] Középső képen is csak "kis tokája" van a hölgynek.

2016. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is van és elvezem :D imádom, főleg képeken néz ki allati jol XD másnak sincs vele baja,nekem sose mondtak h gaz. persze nekem is csak akkor van ha lehajtom a fejem :D amúgy sehol semmi
2016. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: lehajtod a fejed... az attól nem toka. Ha egyenesen nézel, azaz a gerinc vonala egyenes, akkor is lóg le a nyakadnál az állad alatt zsíros bőrréteg, akkor van tokád. Ne képzeld oda, ami nincs ott. :)
2016. nov. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NEM VERSZ ÁT. TUDOM H TOKAM VAAAAAAN
2016. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2016. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!