Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csuklótetoválás: létezik...

Csuklótetoválás: létezik olyan, hogy túl vékony ott a bőr, és vállalhatatlan oda egy tetoválás?

Figyelt kérdés
Vagy egy profi tetováló előtt nincs akadály? :)
2010. ápr. 27. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Hm, ezkre a válaszokra én is kíváncsi vagyok.

Elég sok ismerősömnek van csukló tetoválása, az modták több helyen is utánajártak ugye, hogy mi, hogy legyen, de sehol nem volt ezzel probléma. Azért ha tényleg túl vékony a bőr, akkor biztos észreveszi a tetkós és nem vállalja!

2010. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen a túl vékony bőr?
2010. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem létezik.
2010. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem létezik, de a fájdalomra készülj fel.legalábbis én majdnem belehaltam más helyeken meg sem éreztem.
2010. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem meg pont a csuklómra került az első tetoválásom. nagyon be voltam tojva, mikor megláttam a gépet, majdnem sírva fakadtam :D

aztán mikor elkezdtek tetoválni, akkor szó szerint röhögőgörcsöt kaptam, hogy ez csikiz, nem fáj, és hogy ettől féltem annyira... :)

szóval nem mindenkinek fáj a csuklón, hiába vékony ott a bőr.

2010. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon jó hír! :D
2010. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem elég felszínesen futnak az ereim, meg az ízületeim, de remélem ez nem okoz majd problémát.

Arról pedig, hogy mennyire fáj, majd beszámolok, mikor kész lesz a tetkó (péntek). :)

2010. ápr. 27. 18:09
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jelentem, egyáltalán nem fáj. :D Egy-két ponton volt csak kicsit kellemetlenebb, de amúgy ló*asz az egész. :)

2010. ápr. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!