Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól néz ki? Kép lent!

Szerintetek jól néz ki? Kép lent!

Figyelt kérdés

Az első képen látható lány szerintetek még elfogadható? Nem én vagyok a kéepn de kb. így nézek ki , mint a lány az első képen a fogyása előtt...

[link]


És milyen ez a lány az első képen (gogyás előtt)?


[link]



2016. okt. 29. 11:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaa.. és elfelejtettem mondani ,hogy nagyon sokat sportolok, versenyszerüen, tehát ezenál a lányoknál erősebben nézek ki, csak a láb vastagságom kb ilyen lehet... az s lehet h a sok izomtól pl. a 100 kmes biciklizésektöl naponta, vagy a hosszűtáv futástól... nem tudom... de mit gondoltok ?
2016. okt. 29. 11:33
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Az elsőnek nagyon csúnya a hasa, a második már okésabb.
2016. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a hasam szerencsáre nem ilyen:)) inkább a combra gondolok :) , hogy az elfogadható e :)

?

2016. okt. 29. 11:34
 4/9 anonim válasza:
73%
Szerintem jól néz ki.De miért nem magadról küldesz?Sokkal könnyebb lenne.
2016. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Számomra mind a négy elfogadható.
2016. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális. Az első egy picit fura, mert a hasa nem teljesen lapos (ami megjegyzem, még teljesen normális) de kockái is vannak. Jobb képet nem tudtál találni? :D
2016. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a második linkben látható forma nagyon bejön. Szerintem azt célozd meg! Szívesen megnézek Rólad is képet, nem csak hasonlót.
2016. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

XD szivem, ne akarj pálcika lenni! Undorítóak semmi alkatuk nincs. A pasik ölnének egy fogni való nőért.

Ha sportolsz akkor olyat is kell ami pl comb fenék hasat formásítja s egy olyan "előtte" képből jó alkatot lehet csinálni. Meg vannak sportok amik eltorzítják a nőiességet. Én pl örülök, hogy kiskoromban ott hagytam az RSG t mert a volt társaimnak undorító alkatuk lett. Örülök magamnak ezen téren xD csak picit alakítani akarok seggemen majd (sok ülés ><)

23-N

2016. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI A Válaszokat !!
2016. okt. 30. 10:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!