Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen férfi EDP parfümöt vegyek?

Milyen férfi EDP parfümöt vegyek?

Figyelt kérdés

Keresek olyan Eau De Parfum férfi parfümöt ami tartós, nem túl édes de nem is túl füstös, és fiatalos illatú. Mindenképp EDP érdekelne és lehetőleg olyan ami szettben is kapható (dezodor, tusfürdő, aftershave stb.). Ár nem lényeg de ne hamis olcsó kínai legyen.

Köszönöm szépen előre is :)



2016. nov. 11. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Férfiaknak ritkán gyártanak EDP-t,konkrétan még nem is láttam.De miért a közlekedés kategóriában van a kérdésed?
2016. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Inkabb edt-t fogsz talalni, most a mullerben lesz 15%-os kupon. De az avonnak os jok vannak.
2016. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

mobilon írtam a kérdést és sajnos nem vettem észre hogy rossz kategória van bejelölve


láttam már edp-t és tényleg nagyon ritka (pl paco rabanne one million, yves saint laurent l'homme)

2016. nov. 11. 19:32
 4/8 anonim válasza:
93%
Hogyne volna edp férfiben!? Kapásból 10-et fel tudok sorolni.
2016. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A sima 1 million nem edp :D (és így is erős és tartós az illata). YSL L'Homme szintén edt.


[link]

2016. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gyula1971 ***** válasza:
100%

Christian Dior -Farenheit EDP-változatban is van.

Tom Ford-Noir Extreme EDP

Yves Saint Laurent-Homme EDP.


Christian Dior-Dior Homme EDP.

[link]

2016. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gyula1971 ***** válasza:
100%
2016. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ár nem lényeg?

Creed - Aventus

A legtartósabb, inoffenzív, enyhén ananászos friss csoda, ha életem végéig ezt az illatot termelné a bőröm kiegyeznék vele. Tilos tesztcsíkon, vagy üvegből megszagolni, egy szúrós szagú szontetikus katyvaszt fogsz érezni, de ha magadra fújod, a felhője, amit mások éreznek rajtad, az fenomenális.

Ha egy fokkal alacsonyabb árkategóriában gondolkozol:

Giorgio Armani - Acqua di Gio Profumo

Az eredeti narancsos-aquás Acqua di Gio füstösebb, tartósabb változata, imádják a csajok.

Ha rám hallgatsz nem feltétlenül edp-t keresel, mert ismerek edp-t ami elképesztően gyorsan elillan (YSL - La Nuit de l'Homme EDP), meg edt-t ami brutál tartós (Paco Rabbane - 1 million), szóval inkább a tényleges tartósságot nézed, nem feltétlenül azt ami az üvegére van írva.

2016. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!