Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kell fogszabályzó?...

Szerintetek kell fogszabályzó? (Kép)

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék mert köz van a fogaim közt és kicsik is, de a szüleim szerint nem szükséges, pedig nagyon zavar. És állandó kéne, vagy az éjjszakai is megfelel? [link]

15/L



2016. nov. 14. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Első ránézésre nem vészes sőt, kifejezetten szexi/divatos a két metszőfog közötti rés. viszont ha belegondolok mennyit javítana a fogszabályzó mégis inkább azt javaslom ha zavar mindenképp tetess fel! Még nagyon időben vagy mivel kiskorú vagy, én 18 év fölött tetettem fel és több százezret költök rá azóta is, mert nem várt problémák merültek fel az egyik fogammal.. Szerintem állandó kell (ami véleményem szerint jobb is), de ezt úgyis az orvos mondja meg.
2016. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Lehet kivehető és állandó is. Szerintem neked annyira pici a rés, hogy nem biztos, hogy kéne állandó. Egyébként nincs gond a fogaiddal. Elég szabályosak. Csak az első kettő között van egy rés, de az sem nagy.

Menjetek el fogorvoshoz, kérjétek ki a tanácsát. Aztán majd eldöntitek. Egy orvosra talán a szüleid is jobban hallgatnak, ha valóban szükséges lenne a fogszabályzó.

2016. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
De cukik a fogaid <3
2016. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, a metszőfogaid a legkisebb "gond" :) Én még meg is hagynám, a többivel csodát lehetne művelni. Beszélj a szüleiddel!
2016. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Mindenképpen szükséges, nagyon csúnya elől az a rés!


Nekem is volt, kivehető, este betettem mielőtt lefeküdtem, reggel amikor felkeltem meg kivettem.

Szépen összehúzta.


Az azért elég szégyen, hogy a szüleid magyarán lesz..rják a fogaid állapotát! Vagy megvárják, hogy majd a te fizetésedből csináltasd meg a fogaidat később?

2016. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nézd, nem olyan gázos, de téged zavar. Fogszabályzót szeretnél, akkor kell!:)

Kb 50000 Ft-ból megvan minden. Ha a szüleid nem akarják menj el fogorvoshoz és kérdezd meg a véleményét, aki úgyis aztmindja, hogy kell.:)

2016. nov. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég csúnyácska, de a fogaid mérete is. Már nem csak állandó fogszabályzó létezik, érdeklődj egy fogszabályzást is végző fogorvosnál.
2016. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fogak méretét nem fogja befolyásolni a fogszabályzó.


Ami az első 2 fogad között van azt fogrésnek hívják és ha jól tudom ezt a fogszabályszó nem oldja meg, de ezt fogorvossal kell megbeszélni.


Amit ajánlok egy konzultáció:) Ezzel nem sokat vesztesz.

2016. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

#8


"Ami az első 2 fogad között van azt fogrésnek hívják és ha jól tudom ezt a fogszabályszó nem oldja meg"


NAGYON ROSSZUL TUDOD!!!


Nekem is fogréses problémám volt gyerekkoromban, és az éjszakai simán összehúzta!

Erről csak ennyit!

2016. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. nov. 15. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!