Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj az ajakpiercing?

Fáj az ajakpiercing?

Figyelt kérdés
Tényleg elronthatja a fogait az embernek?
2008. okt. 5. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mivel fém, gondolom elronthatja.
2008. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van,és nem rontja el a fogakat,mivel 3 hétig van bennt a gyógy piercing,és utána lehet venni szilikon szárút..Maga a szúrás pillanata fáj,utána 1 óráig nem kellemes,de azután szinte semmit sem érzel..Én rosszabbra számítottam:))
2008. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan érintkezik a fogakkal, vagy rágcsálod, akkor azért megmutatja a fogzománcnak, hogy ki a főnök (mármint a fém rész).
2008. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Mire gondolsz? Karikára, vagy bogyósra? Nekem mindkettő volt, a karikát sokat rágcsáltam, az nem tesz jót. De ha nem piszkálod sokat, akkor nem rontja el a fogad. Amúgy én body piercer vagyok, és a legtöbben azt mondják, hgoy nem fájt nekik, csak egy pillanatra. Én ennél kicsit érzékenyebb vagyok a fájdalomra, amikor nekem 16 évesen beszúrták, akkor én elájultam :-) De én a sima vérvételen is elájulok. Szóval vicces, hogy pont én lettem piercer. De ha másnak csinálom, az egyáltalán nem zavar, azt szeretem, élvezem. Csak ha nekem :S Amúgy minden embernek más, mindenki máshogy reagál. Van aki érzékenyebb, van aki kevésbé.
2008. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, 2hét múlva megyek csináltatni, ezért akartam megkérdezni:) mert a piercertől hiába kérdezem, úgyis azt mondja, hogy nem fáj... :) meg nem nagyon szeretném, hogy valami gond legyen a fogaimmal..

köszi ezt az elájulós sztorit, most aztán nagyon felbátorítottál...:D az én fájdalomküszöböm eléggé alacsony, de azért remélem én nem ájulok be :)


köszi nektek még 1x =)

2008. okt. 5. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak a szúrás pillanatában fáj egy fél másodpercre, a gyógyulás sem vészes. Bár nekem 8 hónapig volt a számban, és az ínyem eléggé visszahúzódott:S
2008. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt platina, egyszer ezüst, egyszer pedig orvosi fém.. a két alsó metszőfogamról pedig lehúzódott az ínyem, ezért kivettem 3 év után. Még mindig nem javult meg teljesen:S Az íny nem gyógyul könnyen, sőt egy bizonyos életkor után nem húzódik vissza. Pedig 19 voltam, amikor kivettem. Ajánlották a szilikonszárút, de akkor már annyira elment a kedvem tőle, hogy inkább hagytam a francba az egészet. Amúgy nem fáj a lövés, csak az a két hét, amíg begyógyul. De én inkább maradok a tetoválásoknál ezután. Attól nem hullanak ki a fogaim:)
2008. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
nekem van.három is.:'D fáj igen.roncsol igen. de ha már felteszed ezt a kérdést NE csináltass.
2008. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

oh ja, mert te valószínűleg semmit sem kérdeztél előtte. :]


egyébként nem fájt, túléltem, de azért köszi a választ!;)

2008. okt. 15. 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha a szemhéj tetoválást túl lehet élni, gondolom, ezt is ?))
2008. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!