Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveggel szebb vagyok?

Szemüveggel szebb vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval, mar Jo par eve szemüveges vagyok. Nemrég döntöttem ugy hogy szeretnek mar kontaktlencsét. Ami nekem egyébként jobban tetszik mint a szemuveg, mert kényelmesebb, meg valamennyivel jobban erzem magam mint szemuvegbe. Viszont a suliban mar az elso nap furán néztek ram ,hogy furcsa vagyok szemuveg nélkül, barátnőm szerint jobb szemüvegben. Rajta kivul meg egy gyerek mondta hogy jobb. Nem tudom de ezzel tökre elment az onbizalmam. Szerintetek? Mar nem tudom h merjem e hordani.
2016. dec. 8. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak már megszoktak szemüvegben, és most furcsa "üres" az arcod nélküle. Pár hét alatt simán hozzászoknak, nem hiszem, hogy csúnyább lennél. Azt hordd, ami neked kényelmesebb és amiben jobban érzed magad! :)
2016. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!