Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi ideig fog...

Szerintetek mennyi ideig fog tartani a fogszabályozásom? A kellemetlenséget hogy csillapítottátok? 19L

Figyelt kérdés

Egyszer volt még ha jol tudom 16 éves koromban fogszabályozóm de akkor nem bírtsm. Most újra elkezdeném 19 évesen.

Azt még hozzá tenném eléggl kesze-kusza a fogam és szájpadlás tágító kell



2016. dec. 8. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csak az orvos tudja hogy mennyi idő kell neki..Állítom nem rövid ugyanis ebben a korba kissé nehezen állnak be a fogak,rosszabb esetben visszatorlódnak.De ezt nem kívánom neked.Egyébként ez egyáltalán nem kellemetlen,sőt mostanra már szinte divat lett a fogszabályzó viselése
2016. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz kellemetlenség miatt? Mert esztétikailag elfogadott dolog. Pár évet számolj rá.
2016. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl nem tudok rendesen nyelni vagy enni
2016. dec. 9. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van fogszabályzóm. Soha nem volt gondom az evéssel, igazából úgy semmivel sem. Csak talán néha a hangos olvasásnál.
2016. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted, közölted hogy nem bírod, és levették? :o Nekem csak a meghúzás utáni napokban fájt, de ki lehet bírni. Vagy nekem magas a fájdalomküszöböm :D

De hidd el, a szép mosolyért megéri! Arról nem beszélve, hogy a kusza fogak gyorsabban is kopnak, ha úgy állnak.

2016. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!