Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy valaki pl...

Miért van az hogy valaki pl 18 éves korára még mindig sokkal fiatalabbnak néz ki?

Figyelt kérdés

18 éves leszek de még mindig van aki 14nek néz.

Ez nagyon bosszant mert se stílusom nincs, nem áll jól semmi. Próbálok sminkelni valahogy de nem is megy és felnőttesebben sem nézek ki tőle.


Pufi az arcom, kerek a fejem ami szerintem tök csunya, nem nőies.


Úgy irigylem azokat a lányokat akik ennyi idősen minimum annyinak néznek ki amennyi idősek, vagy esetleg kicsit többnek.


Mit tegyek hogy 18nak nézzek ki? Meg ràtaláljak a stílusomra?



2016. dec. 10. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Na, erre én is kíváncsi lennék :/ Majdnem 20 éves vagyok, de mindig mindenki 16-nak néz. Pedig próbáltam már mindent - új frizura, hajfestés, smink, más öltözködési stílus... Semmitől nem tűnök öregebbnek.
2016. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez van de engem már nem zavar annyira.Ami öregített annó , az amikor sötétre festettem hajamat valahogy komolyabbá teszi az arcot.Talán öregít még az alacsonyra fogott konty,a barna,fekete bézs szemhéjpúder használata(együtt),erős piros rúzs vagy szép tusvonal(irtó nőies), a fekete minden mennyiségben öregít ruhában is hajon is sminken is meg a természetellenes pirosas haj is,a csipkés ruhák szexik az is nőiesebb nem kislányos,meg amúgy az elegánsabb stílus is öregíthet kicsit. 20L
2016. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!