Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű a szemem?

Milyen színű a szemem?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a hülye kérdésért, de már egy ideje nagyon foglalkoztat... Nem tudom eldönteni.

Apukámnak rikító szürke szeme van, Anyukámnak barna. Nekem kiskoromban smaragdzöld szemem volt, aztán ilyen lett, és nem tudom eldönteni, hogy ez most milyen... :D Örülnék, ha valaki szolgálna nekem egy korrekt válasszal. :) Én sápadt zöldnek nézem, néha szürkének, stb...


Itt a link: [link]



2016. dec. 18. 10:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Szürkés zöld o.o
2016. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Centrális heterochromiás kékes-zöld.

A kék szemszínedben belül van egy zöld csillag, bár érdekes,hogy a pupilládhoz legközelebbi rész is kék.

Nekem is ilyesmi szemem van, csak nekem kívül zöld, belül barna.

2016. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kék

Amúgy nagyon szép :)

2016. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ, valószínű, hogy a harmadik válaszolónak van igaza! Ez nagyon meglepő, és nagyon menő. :D


U.I.: Az üzenetekre nem fogok válaszolni azoknak, akik próbálnak ismerkedni a szemem miatt...

2016. dec. 18. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!