Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezüst nyaklánc/gyűrűvel lehet...

Ezüst nyaklánc/gyűrűvel lehet fürödni nem lessz semmi baja? Vagy le kell venni?

Figyelt kérdés
Helló 14éves lány vagyok és ma kaptam egy ezüst nyakláncot barátomtól szülinapomra,vicces de még nem volt ezüst ékszerem és nemtudom hogy lessz e baja ha nem veszem le fürdés előtt,ne nevessetek ki és várom a választ helló!!
2010. máj. 2. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem használsz kén tartalmú sampont akkor nem feketedik le. Jót tesz neki a tusfürdős tisztítás, de alvásnál levenném, mert típustól függően, azért elég könnyen törhet, vagy szakadhat.
2010. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
NEM szükséges levenned! :D én is így alszok, fürdök meg minden.. semmi baja nincs. amúgy meg ha kénes tartalommal érintkezik akkor sem lesz semmi baj.. elszíneződik de fogkrémben áztatva visszanyeri eredeti színét. :D
2010. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én sosem veszem le az ezüst ékszereimet, abban fürdök,alszom meg minden és nincs semmi bajuk. Nyugodtan magadon hagyhatod.


Ha meg valamitől mégis elszíneződne akkor fogkrémmel jól tisztítható, vagy lehet venni direkt ezüsttisztító folyadékot is.


Nekem egyszer egy gyógyfürdőben elszíneződött a karkötőm ,de fogrémmel szépen újjávarázsoltam.

2010. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Ez a fogkrém dolog annyira szánalmas.
2010. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, csak ha termál/gyógyvizben fürdesz, mert az így befeketiti. Amugy a csapviz meg a klóros az nem bántja.
2010. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
09:50 -esnek üzenem h olvastad a válaszokat? ugyanazt írtam le... mindegy.. amúgy meg miért szánalmasa fogkrém? ha egyszer jó rá akkor miért ne? otthoni praktikák forever. :D
2010. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!