Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok edzenem kéne még hasra...

Lányok edzenem kéne még hasra vagy van akinek így is tetszik a felsőtestem?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagy durranás.

Igazából korombeliektől kérdezem, de idősebbek is válaszolhatnak, habár valószínűleg nekik a testesebb emberek jönnek be.



[link]


[link]


18f


2016. dec. 28. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Oké, és most jöhetnek az edzés utáni képek!
2016. dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó troll kérdés volt szia.
2016. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem troll kérdés, nem kondizok, nem fehérjézek, jó mondjuk vékony vagyok.. De majd fogok hízni.


Itt van egy másik szögből.


[link]


Ennyire csak nem rossz vagy igen?

2016. dec. 28. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiús test, ebből könnyen lesz 40 felett apatest.
2016. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nagyobb darabnak mutatnak a képek, és hát még egy picikét edzened kéne :)
2016. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kezdj el edzeni! Nem kell terembe járni elég csak felüléseket csinálni meg eljárni edző parkokba. Én is ezt csinálom mivel kezd divat lenni meg én se voltam és még nem is vagyok megelégedve magammal. ja és 14/f (ha akarod megadok egy linket hogy most hogy nézek ki)
2016. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!