Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egyik mellem sokkal nagyobb...

Az egyik mellem sokkal nagyobb mint a másik. Mit tehetenék? (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

és annyira zavaró. pólóba sem merek lenni mert feltűnő nagyon a különbség.

mindig púlcsiba vagyok abba nem nagyon látszik.

mit tudnék tenni hogy ugyan olyan legyen?

semmit?:(


2010. máj. 3. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez egy nagyon természetes dolog. Egy idő után már baromira nem érdekelt a dolog. Sajnos azt tudom mondani, hogy ilyen esetekbe csak a plasztika a megoldás.:S
2010. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*Első vagyok. Nekem is eltérő méretűek, és azért írtam hogy egy idő után nem zavart.
2010. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

értem =)

köszi.

de engem zavar =((

2010. máj. 3. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
AAA tudom milyen érzés 8( nekem is olyanok ... és borzasztóan zavar 8( melltartó nélkül már nem merek felvenni semmilyen feszítősebb felsőt =( a bikinikről nem is beszélve .... de nem is akarom kiszivacsozni mert az is észrevehető 8( nem tudom h van-e valami megoldás-e rá 8(
2010. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

=(

én szivacsozni nem próbáltam de sztem azzal sem lehet "helyrehozni"

2010. máj. 3. 18:11
 6/13 anonim válasza:
0%
Szerintem plasztika.Más jó megoldás nem nagyon van,ha szeretnél pólóban lenni,vagy bikiniben.Ha gondolod,tudok ajánlani jó plasztikai sebészt
2010. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem is eltérőek (minden nőnek amúgy), szerintem feltűnőek, de engem nem zavarnak, melltartót sem hordok :] de valahol olvastam, hogy ilyenkor az a megoldás, hogy veszel szivacsos melltartót, és az egyikből kiveszed a szivacsot, a másikban benne hagyod, és így nem látszik a különbség:)
2010. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

15 évesen plasztika? ugyanmár...

utólsó válaszoló köszii :)

2010. máj. 3. 18:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaaaa, hogy még csak 15 vagy???

Akkor ne tojj be, még helyrejöhet. Még fejlődik a tested, nem kell megijedni.

2010. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mindenkinek olyan!!! Képzeld, dédnagyanyám még 80 éves korára se tudta elfogadni :D még akkor is azt mondta h "és az egyik mellem nagyobb mint a másik" :D

nekem is. na és? ez normális.

2010. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!