Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fiatal fiúnak ciki ha...

Egy fiatal fiúnak ciki ha szőrtelenít?

Figyelt kérdés
A többi srác a suliban nem fog húzni,piszkálni miatta, vagy ez senkit sem érdekel?
2016. dec. 29. 07:26
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Hol akarsz pontosan szőrteleníteni?
2016. dec. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz szőrteleníteni? Csak úgy vagy kell, mert mondjuk olyat sportolsz vagy nem tudom. Én ha tehetném nem szőrtelenítenék, te meg csak önszántadból elkezded? De mem ciki, ma már nagyon sok férfi csinálja, csak van akinek nem tetszik.
2016. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erősen szőrösödik a felsőtestem, pedig csak 14 leszek.A lábamon is sűrű, fekete.Most leborotváltam mindenhol, nekem jobb így, csak tartok tőle, hogy piszkálnak majd ha meglátják.
2016. dec. 29. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak érte cikizni. Nekem is volt az osztályomban egy fiú aki szőrtelenítette a lábát, senki se szólogatott be neki miatta.
2016. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene ha a barátom szőrtelenítené magát.Esetleg ha 1-2alkalommal legyantázná. akkor lehet ritkulna a szőr,és nem lenne utána zavaró ennyire?
2016. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*legyantáznád
2016. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!