Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen magabiztos ha...

Hogy legyen magabiztos ha duci vagyok?

Figyelt kérdés

168 cm mellett 84 kg vagyok. Próbáltam már fogyni, de utána mindig visszaszaladtak a kilók. Szeretnék már párkapcsolatot, de duci nőjét nincs könnyű dolgom.

Mit tegyek hogy nagyobb legyen az önbizalmam és magabiztos legyek?



2016. dec. 29. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet?
2016. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%

Nem időszakos diétákat és fogyókúrákat kell alkalmazni, hanem életmódváltást. (Semmi bajom a ducikkal, de, ha nem érzed magad jól így, akkor változtass!) Kezdj el rendszeresen sportolni, egészségesen táplálkozni és meglátod, jobban fogod érezni magad.


Csak akkor leszel magabiztos, ha elfogadod és szereted magad. Illetve, ha lesz@rod mások véleményét. Ha ki vagy békülve magaddal, az meglátszik a kisugárzásodon.


Figyelj oda az öltözködésedre, legyél divatos és ápolt. Hidd el, lesz olyan akit érdekelni fogsz.

2016. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz képet ? :) Amúgy ez fejben dől el, nekem pl a fodrászom elég duci, konkrétan ülve vág hajat, de mellette olyan magabiztos személyiség, hogy csak ámulok :)
2016. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is voltam duci,nekem sikerült lefogynom,küldj képet,tanácsot is szívesen adok,mert tudom hogy nem könnyű ez az egész...
2017. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!