Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? (Kép...

Szerintetek szép vagyok? (Kép lent! )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Őszinte véleményeket kérek! :))



2017. jan. 6. 16:11
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
40%
Nagyon szépen vagy. karomat oda adnám ha ilyen gyönyörű barátnőm lehetne! :)
2017. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, ez egy kislány.
2017. jan. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beszólni én se de nem értem miért jó ez a pózerkedés. Nem vagy az esetem amúgy, de sokkal vonzóbb lennél ha nem ilyen tinir*bis képeket csinálnál.
2017. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok már, de ti ezekből az agyonfilterezett, teljesen életlen, távoli (vagy túl közeli), fél fejet levágó fotókból mi a f**t tudtok megállapítani? Mert hogy egy kislány szépségét nem lehet, az fix.
2017. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Őszintén? :D Nekem nem igazán jössz be, tehát nem tartalak szépnek, meg amúgy mintha az utolsó képen nem is ugyanaz a személy lenne mint a másik kettőn...

Persze ronda sem vagy, nem akarok ilyent mondani :D

2017. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
hát hallod én meghúználak
2018. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
20-as, hát, nekem is megáll az agyam. Ez szép ??? Huhhh.. dehogy vagy szép, teljesen átlagos arcod van, tucat. De mi az az 1 centis, szemgolyódnál kezdődő szemöldök, te jó Ég😂😂 fazontalan, lenyalt haj, semmi formája, hatalmas lábfejed van az alkatodhoz képest.
2020. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, szerintem eleg szep... Az en ismeroseim kozott legalabbis top 10 legszebben benne lennel
2020. nov. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!