Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Van még rajtam kívül...

Lányok! Van még rajtam kívül valakinek a mellbimbója körül szőrszál?

Figyelt kérdés

Mindkét mellbimbómon van kb. 5-6 szőrszál, de ezek hosszúak és sötétek.

Hogyan tűntethetném el? Szemöldökcsipesszel akartam, de azt hallottam, hogy előfordulhat, hogy utána befelé kezd nőni, akinek volt már más testrészén is ilyen probléma, és nálam ez intim gyanta esetében is előfordul. Mellnél nem lenne kellemes.:S

18/L



2017. jan. 7. 22:51
 1/9 anonim válasza:

Nemvagy egyedül:DD

Nekem is van,de nekem hálisten szőke és apró szoval engem nemzavar:DD

2017. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert nekem a lábamon is szőke szőr van (haha, így nyáron is elí9ég csak 4 hetente gyantáztatni.:DD). Meg intim részen is világosbarna. Ez meg mondhatni sötét.:D
2017. jan. 7. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pár szál körülötte.Mindig szemöldökcsipesszel távolítom el őket,nekem még nem volt belőle problémám.
2017. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok van,így én nem tudom csipeszelni ezért borotválom alkalmanként.
2017. jan. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok van, de borotválni nem merem ezért ollóval vágom le.
2017. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-nak van. Szemöldökcsipesszel szedem ki, egyetlen egyszer gyulladt be egy szál, elmúlt pár hét alatt nyomtalanul mint minden más szőrbenövés.
2017. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is van :D ha benő, hát így jártál, sajnos nem tudod befolyásolni, max annyival ha sose szeded ki. én se mindig, jó az ott, a kutya se figyeli :D
2017. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szinte mindenkinek van, ne aggódj. nekem világosbarnák, vékonyak. De van 1 db szőrszál, ami erős és szinte fekete. Csak azt az egy kis huncutot szoktam kiszedni csipesszel. A többi nem zavar. Jó helyük van ott :)
2017. ápr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben jelezném, hogy azóta már kiszedtem csipesszel, kb. 2 hete, egyelőre semmi baj nincs.:)
2017. ápr. 22. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!