Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes ez a srác?...

Szerintetek helyes ez a srác? (Kép lent! ) Főleg lányok válaszát várom, hogy nektek tetszik-e?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 8. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. Nem is látszik rendesen. Egy normális, szemből látszó, mindenféle effekt nélküli képről lehetne eldönteni.

A stílusa nem tetszik, piercingek, öv.

2017. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a srác, de a piercingek, övcsat nekem se jön be, utóbbira tuti megkérdezném, hogy talán elfogyott a hellokittys?:-)
2017. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be. Tipikus pózerkodós köcsöggyerek, aki nagyon menőnek hiszi magát, közben meg csak egy primitív tróger.
2017. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően helyes arca lenne, DE! A stílusa borzalmas és emiatt nem tetszik. Ez a pattentos felső, tipikus cigány viselet, akik kínaiból öltöznek és azt hiszik hogy hú de menők vele. Az az öv...Könyörgöm, senki nem szólt neki hogy gyerekes, semmi stílus vagy férfiasság nincs benne.

A piercingekkel nekem nincs bajom, kifejezetten tetszenek a szemöldök mellett lévők.

Viszont a stílusról az is árulkodik, hogy tükörben fotózza magát... Egyrészt ez régen is nevetségesen nézett ki (főleg mikor vakuztak is és semmi nem látszott belőle), nekem a magamutató pitsák jutnak eszembe az ilyen "bedőlökatükörelőttésmutatomamenőtelefonom" pózokról. De ebben az egészben az a legszánalmasabb hogy még a tükröt sem volt képes megtakarítani előtte.

Szóval hogy összegezzem: kicsit 2000-es évek eleji hatást kelt ez a kép, a srác stílusa pont abba a korszakba illik. Arca igenis helyes, de az öltözködésén sürgősen változtatásokra van szükség mert így normális lányt nem fog találni, csak a korabeli buta libákat csípheti fel, akik másra nem lesznek jók, csak ágyba vinni.

2017. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nem férfias, inkább az a tucatstílusú, pózerkodós srác.
2017. jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ritkán akad, hogy az összes hozzászóló egyöntetűen azonos véleményen van...

Viszont a jobb karod gipszben van, segítenék kiverni... :)

F

2017. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

szerintem helyes és szimpatikus is. Tetszenek a piercingjei is :D


18/L

2017. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ahogy a tobbiek is irtak egy igazi kocsog gyerek aki azt hiszi nagyon meno az idiota izlesficamos nevetseges stilusaval.


Raadasul tenyerbemaszo pofaja van.

2017. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
30%
Hihetetlen, hogy a fiatal lányok erre buknak. Dögöljetek meg!
2018. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!