Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagy a mellbimbóudvarom?

Túl nagy a mellbimbóudvarom?

Figyelt kérdés

[link]

A mellem kb úgy néz ki, mint a képen látható hölgynek, csak talán egy picit nagyobb. Viszont attól félek, hogy túl nagy a mellbimbóudvarom (a sötétebb bőrrész a mellbimbó körül), ezért nem tetszene másoknak. Az átmérője 5,5 cm és egy hangyányit sötétebb annál, ami a képen van. (Nem találtam jobb képet, bocsánat!) Elég sok helyen látom, hogy a nőknek kisebb, világosabb a bimbóudvaruk és szerintem az sokkal esztétikusabb. Nem szeretnék senkinek csalódást okozni, ha esetleg lekerül a melltartó. Eddig nem panaszkodtak, de pozitív megerősítést sem kaptam. Esetleg plasztikai műtéttel megoldható, hogy megkisebbítsék ezt a részt?

A válaszokat előre is köszönöm!

18/L



2017. jan. 16. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nagyon bejön, amit a képen látok. Szép vonzó bimbóudvar, puszilgatni, szopogatni való.

Könnyen találtál volna jobb képet! Saját magadról. Megörvendeztetsz vele?

2017. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pont ezektől a válaszoktól féltem. Csak segítséget szeretnék, a saját mellemről nem véletlenül nem töltöttem fel képet. Nem vagyok vele megelégedve, ezért nem is szívesen mutogatom...
2017. jan. 16. 21:33
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha megmutatnád, a pozitív válaszoktól lehet önbizalomra kapnál és megerősítene abban hogy jól nézel ki.
2017. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem tekintsünk el ettől a lehetőségtől.:) Csak arra vagyok kíváncsi, hogy (főleg) nők körében ez a méret mennyire számít normálisnak, esetleg van-e, aki már plasztikáztatta. Öltözőben például az enyémnél nagyobb, sötétebb mellbimbóudvarú lányok teljesen nyugodtan mászkálnak akár pucéran is úszás előtt/után és nem értem, mert én nem merném mutogatni. Persze az ő testük és örülök, hogy ki vannak békülve magukkal, de nekem eszembe se jutna nem törölköző mögött bujdosva átöltözni.
2017. jan. 16. 21:39
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha ők nem szégyellik akkor Te miért rejtegeted? Főleg nők előtt.
2017. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert nekem nem tetszik, nem találom normálisnak. Nekem nőként sokkal szebb az, ha kicsi és világos, teljesen lapos a bimbóudvar. Az enyém szerencsére nem pufi, kiemelkedő, csak régebben volt az, amikor elkezdett nőni.

A másik meg, hogy a jobb nagyobb, mint a bal. Mostanában mintha kicsit kiegyenlítődött volna, más amúgy se vette észre, de én érzem és látom is, szóval zavar.

Szóval ha lehet, inkább nők válaszaira lennék kíváncsi, akik esetleg megértik a helyzetem és nem pucér képekre ácsingózó férfiak értetlenkedő válaszaira, hogy mi bajom a testemmel.

2017. jan. 16. 21:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Mármint az egész jobb mellem nagyobb, nem a mellbimbóudvar. Ezen esetleg lehet változtatni természetes úton? Tudom, nem egészséges féloldalasan edzeni, de az talán segíthet valamit. Vagy rosszul gondolom?
2017. jan. 16. 21:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez még tök átlagos szerintem, és nem is csúnya. Nekem ennél sokkal rosszabb :D, és még így se okozott csalódást senkinek.
2017. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
És ha most 10en azt írtuk volna, hogy fújj de csúnya, akkor mit csináltál volna? Fogadd el magad úgy, ahogy vagy. Plasztikával minden megoldható, de nem szükséges..
2017. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért baj az, ha kíváncsi vagyok, mások mennyire találják vonzónak/taszítónak ezt a kategóriát. Nyilván nem tíz ember véleményén fog múlni, de ha a plasztika mellet döntenék, mindenképp benne lenne az is, hogy mások szerint sem esztétikus a nagy bimbóudvar. Elítélhetsz, de sajnos nekem számít mások véleménye, bármennyire is folyik a csapból, hogy fogadd el önmagad.:)

Azért köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!

2017. jan. 16. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!