Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lány jönne be?

Fiúk! Melyik lány jönne be?

Figyelt kérdés

Inkább lennétek egy nagyobb mellű lánnyal akin van egy kis felesleg, vagy egy vékony vánnyal kis mellekkel ?


Nem tudom,hogy fogyokurázzak-e, van rajtam egy pár kg felesleg, de ha lefogyom akkor a mellem is 'leenged' .

És mi számit jobban, hogy vékony legyen, vagy ,hogy szép arca legyen ?



2017. jan. 18. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Én az elsőt választanám, mert a barátnőm is ilyen típusú, nem szeretem a kis vékony lányokat.
2017. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vékony lány, minimum B kosaras feszes mellekkel. Szép arccal. De ha kevésbé vonzó srácot akarsz felszedni, teljesen mindegy. Egyébként minden férfinek szeretnél tetszeni? Azt az erkölcstelen szakmát szeretnéd űzni? :)
2017. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 apuc válasza:

Nagyon vicces utolso válaszolo :)) , de nem nem szerétnem az a nemes foglalkozást uzni :DD ...

Csa dilemmázok, hogy ost hogy felsezdtem pár kilot, tetszike gy srác, és remélem ,hogy ennek elllenére is tetszeni fogok neki.

2017. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vékony
2017. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A vékonyra szavazok, nem baj, ha kicsi a melle
2017. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vékonyat választanám, de fontosabb, hogy szép arca legyen.

Magad miatt akarj változni, ne egy fiú miatt. Ha magadnak tetszesz így, akkor nem szükséges fogynod.

2017. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vekony lany kis mellekkel. De az arc ami inkabb szamit
2017. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis mell vékony lány :)
2017. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az alakot nézzük, akkor nekem a vékony kis mellel tetszik.

Kicsit sem probléma nálam a kis mell, nekem pl a nagy nem tetszik.

Arc pedig szerintem minden esetben számít, hiába van valakinek szép alakja... azért legyen valamennyire a kettő összhangban :)

(szép alatt bármilyet értek-kinek mi a szép)


Arc pedig szerintem egyértelműen fontosabb. Az alakon egyébként is lehet alakítgatni, az változhat, de arcon természetes úton nem sokat :/ max kicsit pufibb vagy vékonyabb stb, de ugyebár az lényegében fix.


Nagyon lehangoló tud az lenni, ha valakinek az alakja szép, de kár volt a fejére nézni vagy fordítva (bár néhány esetben az illető nem tehet róla; de 1-2 sminkrendszert és divatszerűséget elnézve...inkább nem megyek bele :D )

2017. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kimondottan a vékony lányokat szeretem.
2017. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!