Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Saját magatoknak...

Körmösök! Saját magatoknak hogy sikerül összehozni egy épített körmöt? Vagy ti magatok is körmöshöz jártok?

Figyelt kérdés

Műkörömépítő csajok! Nektek hogy megy a zselésépítés, díszítés, mosolyvonal, formázás..stb mondjuk az ügyetlenebbik kezetekkel ha magatoknak csináltok körmöt?

Mennyira sikerül tartósra? Mennyire időigényes?


Frissen végeztem a tanfolyamot és nagyon szeretnék magamnak csinálni zselés épített körmöket de attól tartok jobb kezemen kevésbé lenne szép illetve tartós. Valamelyikőtönek van ilyenben tapasztalata?


2017. jan. 18. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlás kérdése a dolog. Vannak körmös vendégeim, de én mindig magamnak csinálom.
2017. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak csinálom. Sokáig tart, de össze lehet hozni.

Először a jobb kezem csinálom, vagyis bal kézzel dolgozok. Aztán ahhoz igazítom a másik kezem, hogy egyforma legyen.

Ha sietek, akkor simán telibe egy szín, pár kő, vagy matrica/körömnyomda.

Ja, és nem vagyok körmös, sose tanultam. :)

2017. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!