Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúfnak érzem magam és...

Nagyon csúfnak érzem magam és mondjuk az is vagyok és ti mit csináltok hogy szépek legyetek? 14L

Figyelt kérdés
Mostanában figyelem meg,hogy milyen csúf is vagyok én..Ti mit csináltok ez ellen?

2017. jan. 20. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban kellene, hogy mi nem tetszik magadon?
2017. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Például az arcom meg kövèr is vagyok.
2017. jan. 20. 14:50
 3/19 anonim ***** válasza:

Kövérség ellen a legjobb, ha egészségesen táplálkozol és sportolsz valamit.


Mi nem tetszik az arcodon? A bőröd vagy az adottságai?

Amúgy egy szép, ápolt haj sokat dob a megjelenésen.


Amikor annyi idős voltam, mint Te, én is csúnyának láttam magam. Mondhatni, a tinikorhoz ez jár.

Próbáld meg észrevenni a jó tulajdonságaidat, szép testrészeidet, és azokat hangsúlyozd. És ne hasonlítgasd magad másokhoz, az nem fog segíteni sem a hangulatodon, sem a megjelenéseden.

2017. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tetszik sem maga az arcbőrőm,pedig sokat ápolom,ès az sem tetszik,hogy nincs semmi különlegesség.Nagyon köszönöm a biztató választ..Köszönöm szèpen
2017. jan. 20. 15:51
 5/19 A kérdező kommentje:
És sportolok is sokat,szerencsére az már nem annyira zavar:)
2017. jan. 20. 15:52
 6/19 anonim ***** válasza:
ne nézz tükörbe. nekem bevált!
2017. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Eddig én is csúnyának éreztem magam, pedig sokan mondták, hogy milyen szép vagyok. De mióta megcsináltam a szemöldökömet (magamnak csináltam meg), az adott egy kis önbizalmat, és szebbnek is érzem magam. 13/L
2017. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nekem nem csak a szemöldökömmel van baj hanem az egész arcommal..de amúgy köszönöm
2017. jan. 20. 20:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kinőttem a kamaszkorból, sokaknál beválik. Adj magadra, érezd jól magad, öltözködj csinosan és idővel nem fogod olyan rémesnek látni a helyzetet, mert valójában sem az.
2017. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Genetika. Ezzel nincs gondom.:)
2017. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!