Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szúrjam ki magamnak a...

Iino kérdése:

Hogyan szúrjam ki magamnak a fülem?

Figyelt kérdés
Saját kezűleg szeretném kiszúrni a fülemet, viszont nem tudom, hogy a legbiztonságosabb neki állni. Van itt olyan, aki már csinált ilyet? És, ha igen, akkor hogy? És mennyi ideig fájt?

2017. jan. 20. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább szánj rá egy kis pénzt és bízd szakemberre, ő tuti nem rontja el :)
2017. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úristen, sehogy!!!
2017. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, mindenki ezt mondja, viszont nem valami olcsó :/ Nagyon szeretnék plusz lyukat a fülemre, de egyszerűen nem bírok erre kiadni pénzt. Ezért gondoltam, utána járok, hátha magamnak is meg tudom csinálni.
2017. jan. 20. 15:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Be fog gyulladni, gennyesedni, és mire begyógyul ez az állapot, a lyuk is visszaforr, ráadásul heget hagy majd maga után.
2017. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a fő gond hogy nem lesz pontos plusz ha te csinálod és neked is fáj sokkal nehezebb, a piercer egy pillanat alatt átszúrják a tűt és túl is vagy a nehezén. Plusz általában nem jó eszközzel csinálják, van aki belövős fülbevalót átnyom (ez lennék én a 8 füllyukamból 2-nél) ,van aki hústűt, biztosítótűt, varrótűt és más éles barmmságot amit a ház körül talál és erre teljesen alkalmatlan.

Ha tényleg nem lehet eltántorítani aliexpressen lehet rendelni egyszerhasználatos fülbelövőt, steril lezárt csomagban jön, rendelsz hozzá gumikesztyűt és mégegyszer lefertőtleníted, nem mondom hogy atombiztos de ezzel van a legkisebb kockázata. Amúgy piercing szalonban már 3000-ért is lőnek be egy pár fülit szóval nem olyan nagy tétel azért.

2017. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1500 ft, ha az sok gondold el,hogy ha begyullad és kezelni kell az dokkap drágább lesz
2017. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sehogy ne szúrd ki, nem pénz az a pár ezer Ft azért, hogy normálisan nézzen ki a füled és ne gyulladjon be teljesen.
2017. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azoknak mondom, akik szerint lehetetlen. Egy rokonom magának csinálta a lyukat a fülére, és semmi baja nincs. Azt hiszem, hogy szeszes tűvel csinálta.
2017. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

#8 igen én meg belövő fülit így a'la natura kézzel átnyomtam miután lejegeltem és vodkával letisztítottam, az első jó lett a másodikat elcsesztem és fél év volt mire begyógyult addig meg folyamatosan szivárgott.

Persze, lehet otthon max rosszul szúrod, elfertőződik, nem lesz szép ha begyógyul, végülis egy nő valahol a harmadik világban egy üveg kemény pia után magán végzett el császármetszést otthon, mind ő mind a gyerek jól van, végülis azt is lehet otthon, na megyek is apám fűrészéért, nyitok a garázsban egy műtőt, valaki csak túléli tehát működik.

2017. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik normálisan válaszoltak! :) Valószínűleg mégis szakemberhez fogok menni, sok videót és cikket olvastam erről és a legtöbben tényleg rosszul jártak a saját kezű szúrással, ezért inkább nem kísérletezek vele.
2017. jan. 21. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!