Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Notino megbízható bolt eredeti...

Notino megbízható bolt eredetiséget illetően?

Figyelt kérdés
Parfümöt szeretnék lassan vásárolni, eddig mindig Douglas-ban vagy Marionnaud-ban tettem. Az árak s választék nem az igazi számomra. Notino eredetit árul? (korábban Iparfumeria) Esetleg aki vett valamit Douglas-ban vagy Marionnaud-ban, majd utána rendelt a fentebbi oldalról tapasztalt bármi nemű differenciát? Elég sok pozitív véleményt lehet olvasni, de páran állítják nem eredeti a rendelt termék... Előre is köszönöm a segítséget!

2017. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
81%
Megbízható a Notino, gyorsan szállítanak, tényleg eredeti parfümöt. Szerintem nyugodtan rendelhetsz onnan, nekem a múlt héten jött egy csomagom onnan. :)
2017. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Még konkrétan nem tudom milyen illat után kutatok, hallottam már pár dicsért parfümről, amiket tartósnak mondanak s nem tucat illatok. Ezekre vetek először pillantást Douglas-ban, aztán rendelek mintát majd, mennyire működik a bőrömön.


Elég nagy árrések figyelhetők meg, van ami nagyjából azonos árban van (<4000), de van még egy véglet, ahol 10-12 ezer a differencia.


Ha valami ötlet van parfümöt illetően, privátba írhattok nyugodtan.

2017. jan. 24. 23:09
 13/32 anonim ***** válasza:
43%

Nekem negatív tapasztalatom van velük (korábbi iparfüméria). Volt még itthon a korábban douglas-ben vásárolt középkategóriás parfümből, amit összehasonlítottam a neten rendelttel, de köze nem volt hozzá, mintha fel lett volna hígítva alkohollal.

:S Nem lepődtem meg, a bolti ár 60-70%-áért árulják, ami elég gyanús..

2017. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Rendeltem időközben mintákat, azokkal semmilyen jellegű problémám nem volt. Tényleg gyors, precíz módon csomagolt a rendelt termék.

Mintám elfogyott 2 hete, nagyon megfogott, így rendeltem is. Elég fura volt kifújva, egy dohos szagot éreztem. Vissza akartam küldeni, előtte elmentem Douglas-ba, hölgy kérdezte, miben segíthet, mondom mi a helyzet, ingyen megnézték még aznap. Eredeti szerintük, lehet a meleg miatt nem működik úgy rajtam most, szerintem valami az orrommal is lehet, mert konkrétan a kávé szagát nem érzem reggelente csak nagyon gyengén...

Így nem küldtem vissza. Előtte olvastam sok hazai s külföldi portált, ahol pozitív véleménnyel voltak.

2017. máj. 15. 19:35
 15/32 A kérdező kommentje:

Mit rendeltél? Mennyi idő telt el a két vásárlás között?

Sajnos mindent egyre gyengébb verzióban adnak ki. Jó példa erre a YSL L'Nuit... régi 2014-es batch nagyon ütött, mostani fele ideig se bírja, illata legalább megmaradt...


Egy a baj, nagyon nagy lehúzás megy a boltokban.

20 ezer alatt nem kapsz 50 ml-t egy kicsit jobb designer-ből... 30 ml -ért meg 13-15 ezreket kiadni nem az igazi, edt azért annyira nem tartós, persze vannak kivételek, de reggel 3-4 fújás két három hónap és vége az üvegnek...

2017. máj. 15. 19:42
 16/32 anonim válasza:
Akkor végül is eredeti terméket kaptál? Most én is gondolkodom rajta. Találtam az oldalon tesztert ami 125 ml 5000 forintért. Boltban a 30 ml 8000 forint. Azt írják az oldalon h teljesen megegyezik az eredetivel csak ehhez nincs puccos doboz. Valaki rendelt már innen tesztert??? Véleménye??
2017. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Én kételkedtem, de Douglas-ba bevittem és megnézték. Összehasonlították, mondták nincs vele gond.


Az a baj lehet, alapból nem működik most az illat, mert őszi és téli illatnak való. Ahogy megjött már itt volt a nagy meleg.

2017. jún. 19. 21:47
 18/32 A kérdező kommentje:

Én is tesztert vettem, mert olcsóbb, magáncélra nem is lényeges a doboz annyira.

Amikor bevittem a hölgy elszólta magát, mert mondta, ők is ilyen fehér dobozban kapják a polcon lévő tesztereket.


Nekem az a véleményem, hogy eredetiek kellenek legyenek a termékek, lehet nagyon ritkán bekerül egy hamis. De szerintem az is abból adódik, visszaküldi valaki és nem azt, amit rendelt.

2017. jún. 19. 21:50
 19/32 anonim válasza:
38%
Most rendeltem és hamisat kaptam. Fél ora utan nem érződött, mas volt a színe,üvege. A mullerbe megerősítették,hogy hamisított a parfüm
2017. júl. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Melyik parfümmel jártál így? Én is kételkedtem, Douglasba bevittem, ott megnézték a boltival és eredetinek nyilvánították.
2017. júl. 30. 08:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!