Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban elfogadni...

Hogyan tudnám jobban elfogadni magam? Mi az oka annak, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Amikor otthon vagyok és a tükörbe nézek, általában elégedett vagyok a kinézetemmel.

Viszont amint belépek az iskolába, elszáll az önbizalmam.

Teljesen máshogy nézek ki,mint a mai lányok, pedig igyekszem,hogy a személyes stílusom mellett a divatot is kövessem. De elsősorban nem a megvásárolható dolgokra értem ezt...

Amikor a kortársaim között vagyok, ők annyira egyformák, annyira illenek egymáshoz a fényképeken, mintha most léptek volna le egy gyár futószalagjáról.

Körülöttem mindenki tipikus hosszú-vékony-elől deszka-hátul léc, nekem viszont egy korábbi korba kellett volna születnem ahhoz,hogy az aktuális nőideálnak egy az egyben megfeleljek.

Lágy vonású arcom van, meglehetősen alacsony vagyok, vékony,de gömbölyűbb testalkatú, 70/E mellméretem van.

Sajnos nem nagyon találom a helyemet a többiek között.

Hogyan tudnám elérni,hogy ott is elégedett legyek magammal?



2017. jan. 22. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémád van :(
2017. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért tartod őket szebbnek magadnál?
2017. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Vékony vagy nagy természetes mellekkel? A legtöbb férfinak - engem is beleértve - most is ez az ideálja, az álma!
2017. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Eltársz az átlagostól, (ami jó szerintem) ezért nem egy átlag vacak hozzászólást írok most le.

Ezek a lányok egy csapat baromi nagy sztereotípia. Valószínűleg a legtöbbjük mindig válogathat majd a pasik közt akkor is ha majd esetleg az anyagcsere közbeszól.

Neked viszont van egy plusz tulajdonságod, már most nem közéjük tartozol, és ezt a legjobb értelembe vedd. Én ha lány volnék, ezzel az alkattal sportolnék és igyekeznék igényes csinos, nem pedig ribis,a légyszarral is szelfizős irányba menni.

Nem kell semmi aktuálisnak megfelelni, hozd ki a legtöbbet , szeress fejlődni és nézz erre úgy mint egy kissé izgalmas útra. Most ott állsz a startvonalnál. Kár volna érted, láttam már aranyos lányt akiből egy ugyanolyan önbizalom hiányos ám a végletekig kifordult lény vált. Akkor tetszett csak fiatalabb volt , annyival, hogy nem érte meg foglalkozni az üggyel. De gondolj a jövőre és ne állj be a sorba! :)

2017. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!