Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen szemöldökfestékben...

Ti milyen szemöldökfestékben bíztok meg? Illetve milyet használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most először próbálnám ki a szemöldökfestést. Mivel még nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban, titeket szeretnélek megkérdezni, hogy ti melyik márkájú szemöldökfestékben bíztok meg? Ezalatt a festék tartósságát értem, szeretnék olyat venni, ami nem kopik túl hamar. (Nem tudom, hogy átlagban meddig tart ki egy festék, de hetente nem szeretném újrafesteni.)

A másik kérdésem, hogy fekete szemöldökfestéket vagy sötétebb barnát használjak? (A szemöldököm világosabb és ritkább, a hajam fekete.) Nem túl csúnya-e a fekete festék?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. jan. 23. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 3 félét próbáltam eddig. Az egyik hennás a másik kallos profi pill, a harmadik meg kozmetikusnál volt. Egyik sem bírta 1 hétnél tovább. 3%-os oxit kell hozzájuk keverni azt gyógyszertárban tudsz venni vagy fodrászkellékesben.
2017. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig kozmetikus festette de rájöttem hogy irritál!

Most már lassan fél éve csak ebay-eset használok

2017. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Refectocil márkát ajánlom, nagyon bevált és tartós. Ha a hajad fekete, akkor nyugodtan lehet fekete a szemöldököd.
2017. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!