Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ducibb/husosabb/kövér VS....

Ducibb/husosabb/kövér VS. Karcsú lányok pro és kontra dolgokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Csak elgondolkodtam azon hogy mi előnye és mi hátránya van egyik-másik testalkatnak egy kapcsolatban, jobban pasi szemmel.

Tudtok nekem segíteni ebben ? Reggel óta ezen agyalok. Biztos van még a duciságnak is előnye, nem hiszem hogy csak negatívitással jár.

Köszönöm. 21/F.


2017. jan. 23. 19:34
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
41%
Egy pasinak ehhez mi köze? Foglalkozz a saját súlyoddal, haversrác.
2017. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Nincs előnye/hátránya.

Van, akinek az egyik tetszik jobban, van, akinek a másik.

Mindenféle testalkatnak vannak rajongói.

2017. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem: Egy ducibb lány nehezebben talál magára ruhákat, ha komoly súlyfeleslege van, az egészségügyi problémákat okozhat, és általában kevesebb embernek jön be ez a testalkat. Egy hatalmas elõnye viszont a nõies formák: nagyobb mellek. Egy vékony lány általában több embernek tetszik, viszont a legtöbbjüknek arányosan kisebbek a melleik, amit sokat hátránynak éreznek. Viszont könnyebben kapnak ruhákat.
2017. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, a többi meg mehet a sunyiba.
2017. jan. 23. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

4: Mi az hogy menjünk a sunyiba?

A 3-as hülyeségeket írt.

Azért mert valaki duckóbb, még egyáltalán nem biztos, hogy nagy mellei vannak.

Sok vékony nőnek is van nagy melle.

Vékony se mindig talál könnyen ruhát. Mert pl. magas és ami jó derékban az rövid, stb.

Nem minden duci nőies.

Az is hülyeség, hogy a legtöbb embernek a vékonyak tetszenek. Szerintem pont a kifejezetten vékony alkat az, ami sok férfinak nem tetszik.

2017. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Karcsú voltam, de az utóbbi időben elég sokat híztam, mindkét oldalról tudok véleményt mondani.

Vékonyság pro:

-minden ruha jól állt

-büszkén vonulhattam a strandon

-gyönyörű karcsú derekam és formás lábam volt (igaz, ez nem minden vékony lányra igaz, rám az volt)

Vékonyság kontra:

-nagyon oda kellett figyelnem a kajára

-nagyon sokat kellett edzenem

-kisebbek voltak a melleim

Duciság pro:

-nagy mellek, nagy popsi

-cuki, kerek pofi

Duciság kontra:

-narancsbőr

-ha leülök hurkásodik a hasam, amitől kikészülök - állva szerencsére szinte semmi pocim nincs

-kicsit a jó is rossz: a nagy cicik, kerek fenék és széles csípő miatt egy kicsit dögösebb ruha már nagyon kihívó

Ezeket persze csak magamról tudtam írni, tudom hogy vannak kis mellű dagi csajok, meg sovány csöcsösek, etc. Szerencsém van, mert arányos a testfelépítésem, plusz kilókkal sem nézek ki rosszul, és semmi negatív kritikát, beszólásokat nem kapok.

23L

2017. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi! Ilyen válaszra gondoltam. Ment a zöld kéz! :)
2017. febr. 4. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!