Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing fúratása után...

Helix piercing fúratása után milyen sokáig nem ajánlott sportolni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Fúratása? Az már nem túl egészséges. Szúrni szokták a piercingeket.


Attól függ, hogy milyen sportot űzöl, de pár napot mindenképpen érdemes várni, mert az izzadság baromira nem tenne jót a fájó, gyulladt résznek. Amúgy hónapokig is gyógyulhat.

2017. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Küzdősportot több hétig nem csinálnék, mert ha a füleden ér ütés, egyrészt csillagokat látsz, másrészt baromira begyulladhat a füled. Olyan sportot, ahol csak az izzadástól kell tartani (lásd futás), szerintem pár nap után nyugodtan csinálhatsz, attól lesz a legkevesebb bajod. Nekem nyolcszor van lőve a fülem, és az izzadástól sose volt baja egyiknek se. És igen, nekem mindet lőtték, és sose volt vele problémám, de helixet tuti csak szúrva csináltatnék mert nagyon vékony ott a porc.


+1 fun fact: az egyik porcban lévő fülbevalómtól (ilyen csavaros kinézetű piercing volt) egyszer eléggé begyulladt a fülem (pedig akkor már 2-3 éve megvolt a likasztás és semmi baj nem volt vele), és röplabdázás közben telibe dobták a fülemet, s bár a piercing el is tört, és a fülem iszonyúan fájt, kifolyt belőle a genny és helyre jött, azóta is tökéletesen funkcionál a lyuk :D

2017. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!