Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellbimbó piercingtől folyamat...

Mellbimbó piercingtől folyamatosan kemény a mellbimbó? Ruhán keresztül mennyire látszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom buta és furcsa kérdés, de nincs még ilyen tapasztalatom, így inkább megkérdezem mielőtt felelőtlenül szuratnék. Régóta tervezem, hogy csináltatok mellbimbó piercinget, azonban attól tartok, hogy utána folyamatosan "álló", merev helyzetben lenne a mellbimbóm amiért hozzáér (ingerli?) az ékszer. Nagyon érzékeny, és emiatt gondolom, hogy problémás lenne ilyen téren. Illetve a másik kérdés, hogy mennyire látszik ruhán keresztül? Mivel sportmelltartót hordok, így még akkor is átlátszik a mellbimbóm, ha fázik, és olyankor nagyon zavaró, igyekszem takargatni. Nem szeretném, ha a piercing meglátszódna ruhán keresztül és odavonzaná a tekinteteket, hiszen nyilván nem szeretném mindenkinek megmutatni. Akinek van ilyen jellegű tapasztalata, légyszi segítsen! Köszönöm szépen :)



2017. jan. 23. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
En pont, hogy orulnek ha atlatszodna mert en imadom, hogy olyan mintha 3 bimbo lenne egymas mellett :D de nem latszik at egyaltalan.
2017. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem folyamatosan merev a mellbimbó, de látszik melltartó nélkül, ruhán keresztül nyugalmi állapotban is. Nekem kicsit több, mint fél évig volt mindkét mellemben.

Egyébként nagyszerű élmény volt mellbimbó pirszinggel élni. Igazán szépek és szexik voltak. Örülök neki, hogy átélhettem.

Én sem szeretem ha megbámulnak, így azért is döntöttem végül úgy, hogy megválok tőlük. Mégiscsak jobb pirszing nélkül, de melltartó nélkül, kényelmesen élni :)

2017. ápr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!