Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti a bajuszotokat...

Lányok, ti a bajuszotokat mivel távolítjátok el? Nem sötétedett, erősödött meg?

Figyelt kérdés
Ti meghagynátok,ha csak akkor látszik,ha úgy süt a nap,vagy ha mondjuk közel jönnek hozzátok és direkt azt nézik?
2017. jan. 24. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Arcra való hideggyanta csíkkal. Ha éppen nincs, akkor szemöldökcsipesszel.

Nem lett sötétebb, erősebb.

Csak borotválni nem szabad, mert akkor borostás lesz, meg az nem is tartós.

2017. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább gyantázom. Azzal nem is lesz látványos, ha nő vissza és tartós is az eredmény.
2017. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2017. jan. 24. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Én borotválom,bár tudom ezzel sokan nem értenek egyet.
2017. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én epilálom.
2017. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Borotválom; a csipesztől és a gyantától nekem kipattogott. Annyira nem erős hogy borostásnak tűnjön, így is csak kb 3 hetente kell max foglalkoznom vele.
2017. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szám jobb és bal oldala felett gyantázom,de középen,az orrom alatti csíkban csak csipesszel szedem ki,mert ott a gyantától mindig kipattogzott.
2017. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi az offért, de szerintem a bajusz okát kell kideríteni!


Ahogy olvasom elszaporodott a nőknél ez a bajusz téma, már egy éve ezen csodálkozom...

A gyantázás mellett a kiváltó okokat kéne orvosolni pl. PCOS vagy ösztrogén túltengés.

2017. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8: Nem értek egyet. Van akinek simán tök fekete a haja és ezzel együtt a többi szőrzete is sötétebb. Nekem is csak annyi van, hogy kb más nem is látja csak én, de ENGEM zavar ezért leszedem. Teljesen normális hogy ott nő valamennyi szőr, van akit zavar, mást meg nem. Lehet olyan eset is persze, amit te mondasz, de az a ritkább.
2017. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Mindenkit betegséggel riogatnak,pedig egyáltalán nem biztos. Az én esetemben is arról van szó, hogy fekete a hajam, erős a szőrzetem és családom nő tagjainál szinte mindenkinél erősebb, több a szőr mint az átlagos nőknél, így nálam is.
2017. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!