Mennyire lehet baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van kb majdnem három hete nyelvpiercingem,viszont az utolsó 3-4 napban az alja elkezdett gennyedzeni(ahol a nyelvem alján a szár bemegy,ott körülötte látszik hogy hólyag van) nem tutudom mennyire normális,vagy hogy mégis mit kezdjek vele,és eléggé parázok. Esetleg valaki tudna tanácsot adni? (Nem kérej kikoktatást,tudom hogy sok embernek nem tetszik,sajnálom,nekem igen)

2017. jan. 24. 18:09
 1/2 anonim válasza:

Szerintem kicsit vedd ki, valamint vannak ezek a listerine meg ezek a szajoblogetok. Azok jól fertotlenitik, esetleg ilyen "aftára" valót is hasznalhatsz ha van. Ha elmúlik a gennyes edes utánna rakd vissza ;)

Ne parazz, van akinek nem bírja annyira, valamint meg kell szokni :D

2017. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kim Bo Mao ***** válasza:

A listerin nem jó, mert alkoholos! Sós vízzel kell öblögetni, vagy van külön erre a célra gyógyszertárban kapható szájöblögető (alkoholmentes). Használ de rossz íze van, a sós víz ugyanolyan jó/hatékony és filléres tétel.

Moss fogat minden étkezés után és öblögess sós vízzel, így hamar elmúlik. Az a lényeg, hogy ne sokat legyen "fertőtlenítetlen".

2017. jan. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!