Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiszedjem a szemöldököm?

Kiszedjem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy ne nevessen. Elvégre arról szól az oldal, hogy kérdezz, és elvileg azt amit máshol nem mernél.


Szóval az osztályomban is van egy másik srác, mindig egymásnak szólogatunk be, és mi is kapunk megjegyzéseket. Ha közelről megnézem magam már szinte teljesen összenőtt a szemöldököm.


Otthon amikor bejelentettem egyszerűen azt a választ kaptam, hogy buzjs kiszedni, ne tegyem.


Átlagos családban élek, ergo nem vagyunk oda se a csőgatyáért sem a mai divatnak hívható valamiért.


Köszönöm előre a válaszokat.

14/f



2017. jan. 31. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedem, miért lenne b...zis? Annyi vagyok mint te. f.
2017. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a b*zis, amikor egy férfi vékony, ívelt női szemöldököt szedet magának, egészséges keretek között miért ne szedhetnéd ki? Főleg ha középen összenő.
2017. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Középen szedd nyugodtan.
2017. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!