Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajfestés. Otthon vagy fodrász...

Hajfestés. Otthon vagy fodrásznál?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be jobban? Melyik éri meg jobban (anyagilag is)?

Olyan középbarna hajam van, és egy pár árnyalattal sötétebbet szeretnék. Először festetném. Bízzam fodrászra, vagy csináljuk meg itthon?


2010. máj. 9. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyagilag mindenképpen jobban megéri otthon festeni. Mivel nem szőkíteni akarod, csak simán sötétebbre festeni, azt elrontani sem tudod, szóval sztem nyugodtan csináld meg otthon
2010. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az én anyukám mondjuk fodrász bár nem abban dolgozik, szóval mi mindig itthon csináljuk:D de ezt bárki megtudja csinálni otthon is. az anyukád v valakid bekeni neked, a tövét főleg aztán a többit és minden rendben lesz:)
2010. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindig otthon, magamnak csinálom(sötétlilára), és mindig azt hiszik, fodrásznál voltam:)
2010. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
énis itthon festem. van amikor anyu segit de van amikor valamelyik barátnöm.. aki ráér :D és mindig olyan lesz amilyet szeretnék
2010. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig anyu szokta bekenni. Mondjuk mikor a sötétbarna (mokkabarnára volt festve) hajamból szőkét akartam,azt első alkalommal fodrászra bíztam. Ő kicsit leszívatta majd egy világosbarna alapba szőke melírt tett. Én erre 3 hét mulva otthon rálentem egy mézszőke hajfestéket. Mivel nem fogta be rndesen mindenhol igy most olyan mintha melírozva lenne. meg mág 1-2 alkalomig olyan is lesz,mielött rendesen szőke leszek.
2010. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Otthon,de ha "drasztikusabb" a változtatás akkor inkább fodrász.
2010. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én inkább fodrászra bízom :) legalább van kit hibáztatni, ha rossz lesz xD
2010. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én magamnak vágom, festeni pedig, anyum festi. :D Fodrász nem megbízható(nekem mindig a lehető legjobban elrontották a hajamat sosem volt olyan, amilyet akartam). Inkább bízok magamban és az anyukámban, mindkettőnknek elég jó kézügyessége van.
2010. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fodrász inkább
2010. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel a barna szín a legártalmatlanabb, ezt simán megteheted otthon. Szőkénél erőteljesen javasolt a fodrász. De a te esetedben én biztosan az otthoni festést választanám, de fodrászkellékesnél venném meg a festéket.
2010. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!