Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásról?

Hogy szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Többször próbálkoztam, meg is nőtt, de vissza szoktam. Mennyi idő kellene hozzá, és főleg hogyan?

#leszokás #köröm #tanácsok #idő #körömrágás #sikertelen próbálkozások.
2017. márc. 6. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor sikerült leszokni, amikor egyszer bélféregjárvány volt és ráparáztam a dologra. Azt hiszem, kicsit túlzottan is utánaolvastam a dolognak, hogy hogyan lehet megfertőződni, meg ilyenek, és... ez a tudat segített.
2017. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keresd meg mi okozza. Stressz vagy hasonló. Növeszd meg a körmöd. Erre van egy jó kis receptem. Ami nekem bevált. Langyos víz,olivaolaj,ricinusolaj,kis citromlé,kis só. Ebbe ásztatod és meg lesz az eredménye. Fesd ki látod hogy szép és nem fogod rágni. Rágás helyett legyen nálad körömreszelő amivel csinosíthatod a körmödet. Ha rágni szeretnéd. Akkor inkább reszeld.


Én mindig kifestettem átlátszó lakkal. És sokat reszeltem. Most már nem rágom. Van hogy néha rámjön de az ritka.

2017. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösziiii...:::)))!!!
2017. márc. 7. 14:46
 4/4 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt nőne meg szépre?
2017. márc. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!