Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha állítólag egy pici bajszom...

Ha állítólag egy pici bajszom van, melyik módszer válasszam?

Figyelt kérdés
A barátom megjegyezte, hogy enyhe bajszom van, és szeretnék ellene tenni. A hétvégén azon gondolkodtam, hogy kiszőkítem, vagy elmegyek a kozmetikushoz, hogy csináljon vele valamit. Azt ajánlották, hogy menjek el a DM drogériába és vegyek gyantát vagy olyasmit. Nagy nehezen megtaláltam és a szőkítő cuccokat is. A gyantát megvettem, de attól tartok, később erősebb és sötétebb szőrzetem nő ki. Becseréljem a szőkítőre? Milyen gyakran kell szőkíteni, illetve gyantázni? Ha kiszőkíteném, később visszanyerné az eredeti színét? Melyik a legmegfelelőbb? Tapasztalatokat is írhattok, köszönöm. ☺
2017. márc. 20. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Közelről látni foga a barátod meg akárki, hiába szőkíted ki. Gyantázd le magad és ne foglalkozz azzal, ha erősebb lesz, hisz rendszeresen gyantázni fogod. Meg én úgy tudom, hogy nem lesz erősebb, mert gyökerestül tép ki a szőrszálakat. Mi férfiak is rendszeresen borotválkozunk ez hozzá tartozik az életünkhöz, kivéve aki szakállas. 29 f
2017. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!