Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AZ idei Királynő választáson...

AZ idei Királynő választáson tényleg kizáró ok volt a plasztikai műtét?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, korábban akkor is indulhattak ezen a szépségversenyen a nők, ha már átestek plasztikai beavatkozáson. Hallottam egy olyat, hogy idén ez kizáró tényező volt. Szerintetek igaz ez?
2010. máj. 14. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a királynő választás egy nagy kukiság,teli csúnya,ribanc,műnőkkel:D
2010. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem

De ilyen ronda nőket választani,szánalom!Utánna meg csodálkozunk hogy a nemzetközi mezőnybe nem álljuk meg a helyünket!

2010. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban szánalom. De ne várjatok többet. királynőválasztásra csak csúnya, stílustalan, beképzelt lányok mennek, akik mindezek ellenére szépnek és cukcsinak hiszik magukat :) Smink nélkül meg nem nézném meg őket azt hiszem :SSS
2010. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idei nem is szépségverseny volt, hanem rémségverseny és nem volt kikötés a szilikonmentesség. Az a benyomásom, hogy leginkább azok az átlagnők neveztek most be, akik nem kaptak kellő visszaigazolást a környezetüktől vagy nem voltak megelégedve magukkal, ezért ki akartak valahogy tűnni. Némelyik annyira nevetséges volt, hogy nem tudtam megállni röhögés nélkül...
2010. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt kizáró tényező.

De én még direkt se tudnék ilyen csajokat összeválogatni. Végülis nem voltak annyira vészesek, pl a balatoni szot üdülőben utánuk fordulnék, na de Mo. legszebb lányai? Ne röhögtessenek már!

Az egyiknek olyan volt a feje mint egy koboldnak, a másik albínó, a harmadiknak összenyomták a fejét, a negyediknek akkora volt a homloka, hogy egy Boeing leszállt volna rajta...Ez most komoly? De legalább röhögtem egy jót!

2010. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bizony, szerintem se voltak valami hú de szép csajok. :( A smink meg bárkin sokat dob... Kaló Jennifer pl. szerintem kimondottan ronda, felfelé ívelő szemöldökét meg még jobban kihangsúlyozták azzal a nyomi frizurával amit készítettek neki.

Csak azért kérdeztem, mert a Farkas Zsuzsanna nevű résztvevőnek totál szilikon mellei voltak.

2010. máj. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!