Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti magatoknak szeditek...

Lányok, ti magatoknak szeditek a szemöldökötöket vagy kozmetikushoz jártok?

Figyelt kérdés
Ha magatoknak szeditek,akkor hogyan csináljátok meg úgy,hogy egyforma legyen?

2017. máj. 1. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak szedem, és soha nem voltam kozmetikusnál, nem is fogok menni.

Hát mindig az egyikhez igazítom a másikat.

2017. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kozmetikushoz járok.
2017. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én először kozmetikushoz mentem aki megcsinálta egy normális formára, utána ha kinőtt azt szedtem.
2017. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is eleinte kozmetikushoz jártam, aztán elkezdtem magamnak szedni. Mondjuk nem szedem szupervékonyra, meg nincs is túl nagy bozontom, szóval csak pár szálat húzok ki néha.
2017. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám szedte, amíg élt, most februárban halt meg sajnos 56 évesen, és onnantól kezdve nagyon óvatosan magamnak szedem. A formája megvan, már csak meg kell tartani.
2017. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán szedem, mert alapvetően meg vagyok elégedve a formájával, és nekem nem tetszik a szuper élesre szedett szemöldök. A kilógó szálakat szoktam csak kiszedni.

Sose lesz amúgy egyforma, mert senkinek nincs szimmetrikus arca.

2017. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak szedem, sosem voltam kozmetikusnál szemöldököt csináltatni és nem is szívesen mennék, max. olyanhoz, akit már régóta ismerek és megbízom benne. Egy idegenre nem merném rábízni magam mert sajnos már láttam nagyon csúnya kozmetikus által formázott szemöldököket (pl. nagyon sokakban még él ez a 90es évek divatja, hogy a cérnavékony szemöldök a jó és olyat is láttam már, aki konkrétan ugyanolyanra szedte ki a vendégeinek mint a sajátja). Egyszerűen csak kiszedtem magamnak, először szépen lassan és akkor lehet közben korrigálni. Olyan szempontból szerintem könnyebb is, hogy te ismered magad, tudod, hogy milyet szeretnél és mi áll jól. Először, akár be is jelölheted magadnak egy szemceruzával, lehet kapni sablonokat is és akkor úgy talán jobban el tudod képzelni, hogy milyen is lesz a végeredmény és ahhoz hol, mennyit kell kiszedni. Utána pedig már könnyen ki tudod szedni, ha már megvan a formája.
2017. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
En havonta járok kozmetikushoz ő kiszedi, megigazítja a formáját és ami kinő azt kiszedtem magamnak de a formájához csak a kozmetikus nyúlhat szerintem erdemes lenne szakemberhez fordul is ha eloszor szednéd ki nehogy elszúrd mert néhány szemöldök formától hanyingerem lesz annyira tul van szedve vagy nem szimmetrikus..
2017. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak szedem és rajzolom.
2017. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor kozmetikushoz mentem, hogy formara szedje, aztan elhanyagoltam es ugye elvesztette a formajat. Akartam menni meg egyszer, de latva hugomat hogy elrontotta neki.. tulsagosan beleszedett es nem.volt egyforma.. igy nem mertem elmenni megegyszer, ezert vettem sablonokat, porral szepen atszineztem es a kilogo, nem odaillo szalakat kiszedtem. Igy egyforma is lett nagyjabol. Idegesit, hogy nem egyforma a szemoldokom...
2017. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!