Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó pasik és szép lányok! Ti...

Jó pasik és szép lányok! Ti ha fejen álltok, akkor is tetszetek a másik nemnek, vagy azért van, amikor nem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szépen fogalmazott,értelmes kérdés.

Te fejeden is állt valaki közben...?!?:-)

2017. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem, biztosan értitek így is a kérdést. A lényeg, hogy mindigmindigmindigmindig tetszetek?
2017. máj. 13. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem tudnám megmondani. a barátomnak tetszem mindenhogy, de nyilván akkor jobban, ha teszek is érte. de csúnyának nem szokott látni sose, akkor nem jött volna velem össze.
2017. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En főként ugy teszem a másik nemnek ha fejen allok,viszont ok nekem csak kezenallva tetszenek.😏
2017. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én fitnesz labdán egyensúlyozva,közben hulla hopp karikázva,miközben almát egyensúlyozok a fejemen,és pöttyös rudit eszek mindeközben,akkor is szép vagyok,ellenben a reklámban szereplő lánnyal,mert neki olyan bumburnyák "Anna" feje van.
2017. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy sokan félreértik, de én nem humorosnak szántam a kérdést. Úgy látszik, kár volt ilyen formában feltennem.
2017. máj. 14. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Én értem, de a kérdésre nem tudok válaszolni, mert én általában simán a lábamon állva sem tetszem a másik nemnek😁😁😁
2017. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én néha úgy érzem, hogy igen, néha meg, hogy nem.
2017. máj. 15. 20:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és te is biztosan tetszel valakinek.
2017. máj. 15. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!