Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik hogy tetszik a műköröm...

Pasik hogy tetszik a műköröm egy lányon?

Figyelt kérdés
Persze én most egy szolid, rövid és egyszerűre gondolok. Mit gondoltok arról akinek ilyen van? Hogy álltok hozzá?
2017. máj. 14. 23:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfogadható számotokra vagy jobban szeretitek ha nincs, azaz természetes?
2017. máj. 14. 23:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem különösebben tetszik, de nem is zavar. Én közömbös vagyok iránta. Addig amíg nem nyavajog a viselője állandóan, hogy ó jajj lerört meg ilyenek, akkor nekem tökmindegy.
2017. máj. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem 10 centi hosszú akkor szép szerintem. De csak szolid éppen a lányhoz illő kell. Szval egy 140 kilós nőnek ne legyen sexy piros mukorme
2017. máj. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Jobban szeretjük a festett vagy lakkozott, természetes körmöt. Vannak férfiak akiknek bejön, a többségnek nem.
2017. máj. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A pasim se szereti a műkörmöket. Jobban tetszik neki a természetes, mint mindenben.


Javaslom, hogy inkább növeszd meg. Pénzedbe se kerül. :)

2017. máj. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Amúgy valami ilyesmire gondoltam.

Az szép h általában nem tetszik a pasiknak még is olyan csajuk van akinek akkora a karma h az agyát kikaphatná vele az orrán keresztül. :D Valahogy nem látom a racionalitást ebben... :DDDDDDDDD

2017. máj. 15. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól van csinálva tetszik még akár a hosszabb is. Sajnos nagyon ritka a szép, hosszú műköröm. Csak a kocka tetszik!
2017. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni. Ha te állandóan csak azt veszed észre, hogy mekkora karma van a csajnak, ami nem természetes, hanem mű, akkor a hiba benned van, mert nem veszed észre az ennek az ellenkezőjét is. Pedig vannak.


Most a kérdéssel mi volt a célod? Hisz a válaszodból süt az, hogy te csak a saját hitedet akarod igazoltatni és ami válasz itt született ellenkezőjéről, azt szinte figyelmen kívül is hagyod, és hajtod csak a saját magad által képzelt dolgokat.


Egyébként honnan tudod, hogy az a nagy köröm az most mű vagy sem?

Az én körmöm nagy szokott lenni és természetes, mert növesztem. Ha letörik a sok mosogatástól, házimunkától akkor ez van, benne van a pakliban, de újra megnő.

2017. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8: Én is így vagyok ezzel. Növesztem azt ha letörik akkor mi van? Semmi! Csak kipróbálnám mert h állítólag erősíti a körmöket.

Amúgy meg csak megjegyzést tettem... Mivel hirtelen ez jutott eszembe. Még nem kell megkövezni érte. Jézusom! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2017. máj. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!