Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! MI a véleményetek erről...

Fiúk! MI a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés

[link]


A link egy gyönyörű dán raszta,youtuber lány instagramját tartalmazza.Mivel én szépségideálonként tekintek a nőre,a másik nem véleménye is érdekel róla illetve átfogóan a hosszú raszta hajról egy lányon.



2017. máj. 19. 20:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A raszta haj nekem is tetszik, és igazából szép lány, de nekem nagyon mű, hús-vér emberi szituációkban nem tudnám elképzelni (hülyülés a városban, ökörködések stb.), csak így berakva a virágok közé műpózokban. Ezért nekem nem jön be.
2017. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

A képen a nő elég helyes ezzel a kicsit sok sminkkel. De a haja engem nagyon taszít.

Valamiért én a raszta hajat mindig párosítom az igénytelenséggel. Nekem ezért nem jön be. Biztos vagyok benne, hogy sokkal szebb lenne a nő ha nem ilyen ronda haja lenne.

24/F

2017. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szép, de nekem nem szimpatikus.
2017. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon nem tetszik nőn a raszta haj! Egyáltalán nem nőies, kiráz tőle a hideg ha nekem hozzá kellene érnem. A hosszú puha, fényes hői haj tetszik.
2017. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Még szép is lehetne ha nem olyan lenne a haja mint a puli szőre.

Raszta és tetkós nőktől mentsen meg az ég

2017. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
raszta gusztustalan és igénytelen, és teljesen átlagosan néz ki a pitsa.
2017. máj. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem keress új szépségideált! Nem túl nőies...kissé igénytelennek is hat, ez az öltözködés és haj. (Nem vagyok előítéletes általában, de az ilyen hippis stílusú emberektől a hideg ráz, és tisztában vagyok vele, hogy ezzel nem vagyok egyedül.)

De persze, ha ezt akarod, a te döntésed.


18F

2017. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik! Ráadásul hány éves? Közel lehet a 40-hez...
2017. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fajth Ádám válasza:

Nekem nagyon bejön! Tetszik, hogy nem átlagos és imádom a raszta hajat, aki azt mondja, hogy undorító, igénytelen, és még hozzá sem érne xD :D az nem tudja mi az a raszta haj és azt se, hogy ugyan úgy mosni kell és ápolni mint a többi hosszú hajat...

Nem is értem, miért vannak az embereknek ilyen gondolatai... a raszta haj be van fonva és vax van rajta... mi ebbe az igénytelen ???

Illetva a csaj öltözködési stílusa is igen csinos.(szerintem, de persze nem vagyunk egyformák)

2017. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fajth Ádám válasza:
bocsi, elírtam nem fonva van hanem horgolva*
2017. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!