Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömmel vagy anélkül jobb?

Műkörömmel vagy anélkül jobb?

Figyelt kérdés
Ha azzal akkor miért jobb vele, ha anélkül akkor miért jobb nélküle?

2017. júl. 1. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem műkörmöm van, hanem a saját körmömön zselé+gél lakk. Szerintem szép és mutatós, ha nem olyan karmaid vannak, mint a sasnak. Szerintem az gusztustalan, és tipikus pláza cica jellemre vall. Kérdezem én, hogyan tudja úgy elvégezni a mindennapos teendőket?

Lenövésem nekem is van, olyankor elmegyek a körmösömhöz töltésre, és újra szép lesz.

Körmök nélkül is lehet élni, de nekem nőiesebb, ha meg van csinálva.

2017. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nekem férfiként minden műköröm visszataszító. Inkább legyen semekkora körmöd, de eredeti.
2017. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sokkal noiesebb es mutatosabb a mukorom, persze ha igenyesen van megcsinalvs
2017. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendes épített műkörmöm ritkábban van (ha a sajátom véletlenül letörik vagy hosszabbat, más formát szeretnék), általában nekem is csak a saját körmömön van zselé+lakk. Én nagyon szeretem, ha szépen meg van csinálva, sokkal jobban érzem magam tőle, szerintem nagyon szép és nőies. Én jobban szeretem az egyszerű, letisztult, elegáns stílust, így körmeim is ilyenek (franica, nude - pasztell színek, max. egy-két pici kövecske). Én imádom őket, azzal is tökéletesen elégedett lennék, ha csak szimplán tudnám formázni, lakkozni őket, viszont sajnos nem tudom...Nagyon vékonyak a körmeim, lehetetlenség őket megnöveszteni és formázni mert leszakad, beszakad, ami nem szép és még fájdalmas is. Valamint magamnak nem is tudnám ilyen szépen megcsinálni és így legalább tartós is. Igazából azon kívül, hogy rendszeresen kell járni (idő+pénz), nem nagyon tudnék más hátrányt mondani.
2017. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Sose volt még műkörmöm, nem is kellene, mert gyorsan nő nekem . Igazából körmöshöz is csak nemrég mentem először, géllakkot csináltattam. Rengeteg pénzt kidobtam az ablakon, de a lábam bőrkeményedéses maradt, a lakk mint a mesékben (hol volt, hol nem volt), ráadásul nagyon rondán reszelte le. Többet nem megyek, inkább itthon csinálom továbbra is. Nem vagyok valami ügyes, de ennél csak jobbat lehet, ráadásul sokan hitték már a saját körmömre, lakkozásomra, hogy csináltatott műköröm, úgyhogy nem panaszkodhatok. Nekem jobban bejön a természetesség.
2017. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A zselé+géllakk is műköröm...

Szeretem, ha valami van a körmeimen, mert védi a sérülésektől, nem ázik el mosogatáskor, nem törik, és mindig ápolt.

A "hosszú körömmel nem lehet házimunkát végezni" pedig már elég unalmas, mindent lehet csinálni, csak akarni kell.

2017. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha van akkor meg kell tanulni vele bánni, vigyázni rá. Meg Ad tol is függ hogy milyen hisszú. Mindent lehet vele csinálni, csak finoman kell. És meg lehet szokni
2019. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!