Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért dobta ki a szervezetem...

Miért dobta ki a szervezetem a piercinget?

Figyelt kérdés
Be lett téve a köldökömbe egy piercing, nem volt vele semmi probléma, azt leszámítva hogy elkezdett fölötte vékonyodni a bőr. Napról napra vékonyabb lett, és egyszer csak kiszedtem, mielőtt kiszakadt volna. Ilyen mással is volt már? Egyébként fém-allergiám van, nem tudom hogy ez befolyásol-e bármit is, mert szerintem orvosi-acél-piercing volt. Szeretnék piercinget a köldökömbe, de nem tudom, hogy másodszorra sikerülne-e.
2008. okt. 19. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Másnak is előfordul, hogy nem fogadja be a szervezete. Ez lehet az allergia is. Ha nagyon szeretnél piercinget, akkor próbálkozz valami szilikonossal vagy nem tudom.
2008. okt. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fém allergiám van, kivéve az ezüstöt és az aranyat. Van egy köldökpiercingem, először 4 és fél éve csináltattam de 2 év után ki kellett vennem, mert teljesen elvékonyodott a bőr. Fél év után újraszurattam, és nagyon sok ideig be volt gyulladva, pedig orvosi fém és szilikon is volt benne. Most ezüst piercingem van, de má megint vékony a bőr, nemsokára újra ki kell szednem:(

Ezzel nem lehet mit csinálni sajnos ha így reagál rá a szervezeted. Sőt mikor visszamentem a piercingeshez, aki nagyon érti a dolgát és elkezdte kezelni akkor még rosszabb lett az állapota, úgyhogy inkább nem kenegetem és fújkálom semmivel.

2008. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!