Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyors segítség sebgyógyulásra?

Klaudy448 kérdése:

Gyors segítség sebgyógyulásra?

Figyelt kérdés
A púpom alatt volt néhány benőtt szőrszál és azt kipiszkáltam most meg piros,mintha be lenne gyulladva, vérezni nem vérzik csak piros és szerdán pedig fürdeni megyünk de így nem akarok:( valaki tud valami gyors megoldast? Lehetőleg otthoni gyógymódot.

2017. aug. 6. 11:22
 1/7 mantis religiosa ***** válasza:
A púpod alatt? Onnan hogy tudtad kipiszkálni? Mármint a hátad közepéről?
2017. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az mindenkinek a hasa közepén van
2017. aug. 6. 12:23
 3/7 A kérdező kommentje:
De lehet csak itt felvidéken hívjuk így azt a kis bemélyedésd ami a köldökzsinórtol van, Magyarországon nemtudom hogy van
2017. aug. 6. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen púp van mindenkinek a hasa közepén? Max úszógumi. Semmit se tudsz csinálni nagyon. Ha úszni mentek lekened korrektorral,és igyekszel nem hozzáérni. Minden egyéb esetben ne birizgáld tovább,hogy gyógyuljon.
2017. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mantis religiosa ***** válasza:
Útifű levelét rágd össze jó alaposan, majd a kapott masszát teded a gyógyítani kivánt sebfelületre. Már néhány óra után látható eredmény. Ügyelj, hogy a leveleket tiszta helyről gyüjtsd!
2017. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, én ÉK-Mo-n élek, és értem, mi az a púp. :)

Szerintem ha csak pár gyulladt szőrtüszőről van szó, az szerdáig magától is lemehet, esetleg egy kicsit még látszani fog.

2017. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köldöknek hívják.
2017. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!